cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 Android 11 Güncellemesi

(Topic created on: 03-31-2021 01:53 PM)
618 Views
Furkanx35
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar bazılarınız yazmışsınız güncelleme çok kötü diye. Diğer arkadaşlar da bunlardan etkileniyor haliyle. Bence güncelleyin arkadaşlar. Pişman olmayacaksınız. Tasarım harika olmuş. Bana cihaz daha akıcı gibi geldi. Takılma donma sorunu yaşayanlar da Hard Reset işlemini yaparlarsa herşey düzelir. Batarya konusunda da hiçbir sıkıntı yok. Herşey çok güzel. Ek olarak Android 11 ile recovery menu ye eskisi gibi giremiyorsunuz. Cihazınızı usb ile PC ye bağlayıp yapın. O zaman menüye ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca sormak istediğiniz bişey varsa sorabilirsiniz. İyi günler

10 Comments
Nesabuid
Active Level 6
Galaxy A
Katılıyorum, yeni sürümler her zaman daha kararlı ve iyidir.
SercanNesibe
Active Level 7
Galaxy A
Valla benim tek sorunum var son uygulamayı açarken kasma oluyor oda herkes te var sanki tek şikayet ettiğim o konu güncelleme süper samsung😂
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Her yeni gelen sürüm bir önceki sürümü aratıyor genelde bazı özellikleri kısıyorlar bazı yeni özellikler ekliyorlar eksik olan özellikleri veya sorunları hata raporu olarak bildirilirse daha iyi olur ona göre bir sonraki iyileştirme güncellemisiyle düzelir inşallah
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Benim tek takıldığım yer bazen kameranın altında kırmızı bir nokta beliriyor sonra kayboluyor ne olduğu bulamadım
0 Likes
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Bende dediğinden anlamadım😅ss varsa süper olur
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tekrar çıkarsa konu olarak açarım
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Arkadaşlae güncelleme iyi, biraz daha rayına oturursa telefon zamanla daha iyi olacak ek güncellemelerle de Samsung Bey yapar yapacağını artık nası anlarsanız 😂😂😂
Galaxy A
Kardeş bir arkadaş vardı ismi şimdi aklıma gelmedi recovery mod ile alakalı tartışma yapmıştık buyur bak kısıtlama gelmiş bilgisayara bağlayınca oluyor valla insanlar ne komik ya birsey bilmeden cahil cahil konuşup insanların aklını karıştırıyorlar bir de bütün cihazlarda denedim diyor 🤣🤣
yusuftvnA70
Active Level 7
Galaxy A
guncelleme gayet optimize olmus bence de bende sıkıntı yoj