cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Ahize Sorunu

(Topic created on: 06-25-2020 04:28 PM)
1184 Views
fatih55
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba 1hafdadir ahizeden ses cok az geliyor karsi tarafi duymak imkansiz ne yapabilirim

0 Likes
2 Comments
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba ben Bolt!

Ahize içi toz ile dolmuş ve tıkanmış olabilir temizleyip deneyin. (Temizlemeden önce internetten araştırıp gerekli bilgileri edinin.)

Sorunun devam etmesi durumunda samsung members hata raporları bölümüne gelip ilgili konuyu seçerek hata raporu gönderin. Gerekirse en yakın servise gösterin.
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba fatih55,

 

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

 

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Hoparlör bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes