cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 - ANDROİD 11 GÜNCELLEMESİ

(Topic created on: 03-31-2021 02:46 PM)
1080 Views
MBÖ
Active Level 10
Options
Galaxy A

Güncelleme öncelikli hayırlı uğurlu olsun inşAllah

Güncellemeyi yükledim yüklerken android10 da 77 iken güncelleme tam bitimi şarj yüzdesi 58 60 oldu.

Arayüz vs baya hızlanmış başta baya kasma oluyodu şimdi dobarlandı 😂

Ses kısma göstergesi çok hoşuma gitmedi ama idare eder.

Güncelleme sonrası google play ve galaxy store güncellemelerini yapınız ardından yeniden başlatırsanız süper olur.

Birde şarja bırakın tüm dolsun 😊bunun şarjı kapasiteyi anlamada faydalı olduğunu düşünüyorum 
Zaten gün geçtikçe android bilgi toplayıp iyice dobarlanacaktır.

Klavyede android10 da arada bi kasma oluyordu şimdi o düzeldi.

Android 9 olanlar ve güncellemeyi hemen yapmakta çekinenler biraz daha beklesin. Ama yapsın bence çok bişey farketmiyo pil yönünden. Zaten pil kapasite büyük, eskiden düşük kapasiteli bir telefon kullanmış olanlar çokta buna bişey demez🙃

Tek isteğim Samsung Bey in zamzung bey olmaması 🙃👋

26 Comments
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Yok sıfırlamadım. Şarj süresine de bakmadım. Biraz kullan sonra bakarsın sıfırlamak gerekiyosa
0 Likes
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Ha bu arada KLAVYE TİTREŞİMİ gelmiş baya titretiyo MAŞALLAH 😂😂😂TİTRETTİN BENİ TİTRETTİNN😂
SercanNesibe
Active Level 7
Galaxy A
Telefonu ilk açtığımda xiomi sandım haha baya kıyak olmuş ama titreşimlerin hepsini kapattım ben öne öyle 😂😂birde benim 25gb dolu alanım vardı şuan 23gb inmiş😂😂
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
😂😂😂.Bende de 110 doluydu 106 oldu 🙃😂
0 Likes
SercanNesibe
Active Level 7
Galaxy A
Sende biraz kasma varmı son uygulama açınca
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Son uygulama derken onu anlamadım?şimdilik herhangi bi uygulamaya girişte çok bişey görmedim. Biraz daha kullanmak lazım bakacaz şimdilik iyi.
0 Likes
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Ram olayı halen aynı ilk başlarken uygulamalar optimize edilirken 500 küsür uygulama görünüyordu ona göre kullanırken 3.6gb görünüyo
0 Likes
depthlie
Active Level 6
Galaxy A
manita ile konuşurken sürekli titriyor klavye 😂 samsung bey neler yapıyorsunuz 😛
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
😂😂😂