cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 ADAPTİF PARLAKLIK

(Topic created on: 02-09-2021 09:54 PM)
173 Views
MBÖ
Active Level 10
Options
Galaxy A

Şöyle bi sıkıntı son 2 güncellemeyle var. Düzelmedi.

Adaptif parlaklık bazen hemen algılamıyor, karanlıkta çok parlıyor ışığı kısmıyor bazende ışıkta çok geç arttırıyor.
Bu durumu yaşayan var mı?
Bildirim sekmesinde ayarları değişmeden önce ekstra bi özellik vardı adaptifin altında onun çok işe yaradığını düşünüyorum.

Yorumlarsanız sevinirim 😊👋
İyi Günler 
MBÖ

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende de adaptif parlaklık bazen takılıyor. Açıp kapatıyorum düzeliyor. Yazılımsal bir sıkıntı, güncellemeyle düzeltirler inşallah.
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
aynen açıp kapatmayla aynı şekil düzeltiyorum
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
ama 2 yazılımdır düzelmedi. bazı şeyleri yaparken diğerlerini bozuyorlar ne zaman hakkını vereceksin güncellemelerin eyyy zamzung!!!
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Anlattığın sorun bende de var
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
inşAllah and11 iyi olur! yeter bıhtıh ya bıhtıh
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Ocak ayı güncelleme çok sorunu çözdü ama dediğin gibi başka şeylere sorun yaşatıyor
Solution
User0000002
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MBÖ,

Ben Lacivert, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​