cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 2. Android 10 güncellemesi

(Topic created on: 05-08-2020 02:41 AM)
430 Views
Griffinn
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

image

Merhaba Nisan başında A70 cihazlar için Android 10 güncellemesi dağıtılmaya başlandı ancak sonradan bu güncelleme geri çekildi.
Bugün yeniden aynı güncelleme geldi ve dosya boyutu sürüm kodu herşey aynı olarak yeniden dağıtılmaya başlandı. 
Kullanıcı olarak şuan kafam karıştı yine aynı sorunlu versiyon mu yoksa sorunlar giderilir mi dağıtılıyor?
Zira herhangi bir bilgi paylaşılmamış. 

image

8 Comments
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Geldi mi?bende yüklü önceki bu gelmedi
0 Likes
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Eğer sizde Android 10 yüklü ise hataların düzeltildiği ayrı bir ek güncelleme gelecek bende onu bekliyorum
FatıhA70
Active Level 6
Galaxy A
sorunlu android 10 u kullanan a70 kullanıcılarına iyleştirme güncellemesi gelecekmi
0 Likes
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Gelecek ben dün akşam canlı destekten sordum gelecek dediler
0 Likes
KaanCalıskan
Active Level 3
Galaxy A
canlı desteğe inanmayın gaz alıyorlar kamera düzeltimi olacak demişlerdi bana android 10 ile aynı kaldı
0 Likes
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
KaanCalıskan bende inandığımdan demedim öyle dediler dedim yoksa zaten bende inanmıyorum ve banada ne dediyseler hiçbiri olmadı orda ne deseler yalan haklısın ama ek güncelleme kesin gelecek 1 Mayıs-1 Haziran arasında
0 Likes
Griffinn
Beginner Level 4
Galaxy A
Ben ilk güncelleme geldiğinde yükledim ancak bi garip çalışıyordu cihaz o yüzden 9.0 a geri döndüm gece ise yeniden 10 güncellemesi geldi ama kafam karıştı güvenip yüklemedim hala
0 Likes
YSG-1986
Active Level 7
Galaxy A
Telefonun garantiden çıktı haberin olsun