cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 şarj olmuyor

(Topic created on: 07-25-2021 04:26 PM)
500 Views
buraker
Active Level 1
Options
Galaxy A

Bir haftadır a70 hızlı şarj olmuyor. 3 farklı orjinal hızlı şarj kablo ve adaptör denedim. Telefon görmüyor. Adaptöre değil pc'ye ya da powerbank'e bağlayınca şarj oluyor ama çok yavaş haliyle. Ne yapabilirim bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Cihazı bilgisayara bağlandığında veri alabiliyormusunuz eğer alınmıyorsa sebebi soketteki yer aşınmış ve soket değişecek , cihazı en yakın zamanda samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından kardeşim yada kardeşim

Yazılımsal bir durum var ise Samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız https://bit.ly/33WO9d8

View solution in context

14 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Böyle bir durum yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Cihazı bilgisayara bağlandığında veri alabiliyormusunuz eğer alınmıyorsa sebebi soketteki yer aşınmış ve soket değişecek , cihazı en yakın zamanda samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından kardeşim yada kardeşim

Yazılımsal bir durum var ise Samsung members üzeriden hata raporu göndermeni tavsiye ederim bir kontrol sağlansın

Hemen hata raporu göndermek için link bırakıyorum bakarsınız https://bit.ly/33WO9d8
buraker
Active Level 1
Galaxy A
Deneyeceğim. Teşekkürler
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim kardeşim ne demek
UserEdited123
Active Level 4
Galaxy A
Halla halla neden olmuyormuş ya a70 bide dünyanin en ama en fevkulade telefonu vay anasina
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Tekrar başlattın mı? Yoksa bi başlatıp dene olmassa hızlı şarj açık mı kontrol et😊👋
buraker
Active Level 1
Galaxy A
Başlattım. Hızlı şarj da açık
verdaisiLL
Active Level 7
Galaxy A
Başka bir şarj aletiyle dene bakalım. Olmazsa eğer servise yolla
0 Likes
buraker
Active Level 1
Galaxy A
Denedim. Şarj olduğu tek yol ya pc ya powerbank. Yüksek hız olunca hiç görmüyor bağlantıyı
verdaisiLL
Active Level 7
Galaxy A
Android 11 güncellemesini yaptıktan sonra mııkmaya başladı bu sorun?