cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A70 Şarj ve Hoparlör Sorunu.

(Topic created on: 12-06-2020 12:27 AM)
378 Views
bayhod
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Telefonumu Ağustos ayında aldım. Herhangi bir problem yaşamadan kullanıyordum, ta ki bugüne kadar. 

Şarjım yüzde 5 iken bir video çektim. Video sonuna kadar herhangi bir kapanma olmadı. Daha sonra videoyu izlerken hoparlörde bir problem olduğunu **bleep** ettim, ses boğuk boğuk geliyordu. Yeniden başlatmak istedim telefonumu ve yeniden başlattım. 

Yeniden başlatırken kapandı ve açılmadı. Samsung A70 yazısı çıktı ve direkt kapandı. Yeniden denedim, yine aynı şekilde oldu. Ben de şarjı bitmiş olabileceğini düşünüp şarja taktım. 

Şarja taktıktan sonra açmaya çalışırken şarj birden gri bir şekilde 1,2,3... diyerek 100 oldu. Ve bu toplamda 5 saniye içerisinde oldu. Telefonum açıldı, hoparlör problemi hala devam ediyordu ve şarjım gerçekten 100'dü. 

Ben yine de şarjda bırakmak istedim ama saniyeler içinde 99 oldu. Telefonum şarjdayken 98.. Bu şekilde şu an 79'da. Ben de açık bırakmak istedim ki, tamamen 0 olsun. Yeniden şarj edeyim. Ama hoparlördeki sıkıntı hala devam ediyor.

Ne yapacağımı bilmiyorum.

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
wild_planet
Active Level 7
Galaxy A
guncelleme yaptin mi...? çaresi fabrika ayarlarına döndürmek gibi duruyor

View solution in context

Solution
bayhod
Beginner Level 2
Galaxy A
şu an kendiliğinden düzeldi, anlayamadım. şarj da alıyor, hoparlörü de düzgün çalışıyor.

View solution in context

Solution
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
valla sıkıntı gibi herkeste olmuyo bi telefonu sıfırla komple bi de öyle bak

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Solution
wild_planet
Active Level 7
Galaxy A
guncelleme yaptin mi...? çaresi fabrika ayarlarına döndürmek gibi duruyor
Solution
bayhod
Beginner Level 2
Galaxy A
şu an kendiliğinden düzeldi, anlayamadım. şarj da alıyor, hoparlörü de düzgün çalışıyor.
Solution
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
valla sıkıntı gibi herkeste olmuyo bi telefonu sıfırla komple bi de öyle bak
0 Likes
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
bide teli nerden aldın mağaza filan önemli çünkü
0 Likes