cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A70 | Şarj Sorunu

(Topic created on: 01-27-2021 11:49 PM)
565 Views
depthlie
Active Level 6
Options
Galaxy A

güncelleme gelmez sorunlar olur, güncelleme gelir sorunların üstüne sorunlar eklenir nasıl bir şirketsiniz siz ya? telefonu güncelledim daha öncesinde daha az giden şarj sadece instagram'da gezinirken bile su gibi akıyor. kamera şakası falan mısınız siz?

10 Comments
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef, aynı problemden muzdaribim. Diyorlar ki, yazılımlarda her şeyde olduğu gibi hata olabilir fakat zamanını ayırdıkları ve iyi olması için çabaladıkları bu şeyin neredeyse hiçbir zaman hedefe ulaşamıyor olmasını eleştirmemiz gerekiyor. Tabii ki kusursuz bir yazılım ummuyoruz ama farkında iseler biz günlük kullanımda dahi problem çekiyoruz.
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Bir de bu pil performansının, cihazdaki takılma ve kasmalara rağmen olduğunu not düşelim. Şimdi haksız mıyız?
depthlie
Active Level 6
Galaxy A
çok güzel konuştun. yaklaşık iki aydır güncellemeye almayan bir telefon zaten belli çapta sorunlar var. belki düzeltilir umudu ile bekliyoruz. lâkin güncelleme geldikten sonra farklı bir sorun ortaya çıkıyor. telefonda **bleep** kullandığım üç uygulama instagram, whatsApp, netflix bir önceki güncellemede kasmazken şimdi sürekli kasıp bol bol şarj yiyor. iki ay bekletiyorlar gelen güncelleme sonucunda da bir verim elde edemiyoruz. sadece trajikomik bir durum
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Google ve Play hizmetleri %8'e yakın şarj harcıyor arka planda. Yetmezmiş gibi üçüncü parti uygulamaları şarjı su gibi içiyor. Anlamıyorum ki, optimizeyi bu denli bozacak ne yapıyorlar?
depthlie
Active Level 6
Galaxy A
iki ay uğraştıkları güncelleme bu olsa gerek. demek ki hiç uğraşmasalar telefonu elimize alamayacağız. takır takır şarj gidiyor telefonda instagram'da chatleşiyorum altı yedi dakika içinde %3'e yakın şarj kaybı yaşıyorum. böyle devam ederse bırakacağım telefonu iphone'e geri döneceğim çünkü bıktırdılar artık bir değil iki değil.
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Son kale One UI 3. Bu kaleyi kaptırmayacağız 😄
depthlie
Active Level 6
Galaxy A
yorumlarımızı kaldırmışlar 🤪 harikasın samsung 🤙🏻
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Moderatörlerimiz çalışıyor efenim 🙂
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
merhaba öncelikle yazılım güncellemesi geldiği an yani telefonunuza kurduğunuz an pil durumunuz sıfırlanır yani telefon sizin gündelik kullanımınızı bilmez bilmediği için de sarj normalden çok fazla yer bu durum 2-3 hafta içinde azalır sistem suan neyi açıp neyi kapatması gerektiğini öğrenmeye başlamıştır ayrıca pil %15 asagi indirmeseniz pil sağlıklı olursa bu ekran açıklık suresi artacaktır