cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A7 2018 den A54 e geçilir mi

(Topic created on: 08-24-2023 09:36 PM)
278 Views
kremasir
Active Level 4
Options
Galaxy A

Başlıkda da gördüğünüz gibi telefonumu değiştirmek istiyorum ancak mantıklı mı emin değilim. Şuanki telefonum 4 yıllık ve 5 saat ekran süresi çıkarıyor ancak baya kasıyor çok fazla uygulama yükleyimce gerim gerim geriliyor telefon.

Bu sebeple a54 geçersem memnun kalır mıyım. Yoksa s23 fe modelini mi bekliyim. ( A54 modelini vergi indirimi ile alıcam türkiyede montajlanıyormuş yani 8 bin gibi bir fiyat olacak ama s23 fe tr de montajlanmıyacak gibi duruyor o yüzden aşağı yukarı 20 bin civarı bir fiyata gelicektir)
17 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
S23 fe tanitilmadi ve tanitilsa bile 2024 te gelir a54 cok iyi gelir size bende a8 plus 2018 ten a52s gectim asiri **bleep** var di
kremasir
Active Level 4
Galaxy A
S23 fe eylülde tanıtılacakmış yıl sonuna kadar satışa çıkar deniliyor. S24 satışlarını etkilemesin diye 2024 e bırakmıyacaklarmış.
0 Likes
HAKAN02
Active Level 3
Galaxy A
Biraz ısınma haricinde gayet güzel bir cihaz tasarım ve ses kalitesi bakımından s23 ve s23plusu aratmıyor ekran tarfında ise biraz çerçeveler kalın rakiplerinden gerikalır tarafıyok
0 Likes
kremasir
Active Level 4
Galaxy A
Honor 90 ve poco f5 de aklımı kurcalıyor onlar hakkında da bilgin var mı
0 Likes
HAKAN02
Active Level 3
Galaxy A
Honor hakkında bilgim yok ama f5 kullandım neredeyse amiral gemisi modellere kafa tutuyor sorunşuki samsunga alıştıktan sonra diğerleri kesmiyor
HAKAN02
Active Level 3
Galaxy A
Tabi birde güncelleme desteği çok önemli a54 4yıl güncelleme alacak
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
S23 FE tanıtılsa bile 20.000-25.000 bandında olacaktır.

8.000 TL A54 almanız gerçekten iyi olacaktır ama fiyat sınırı olacak.
0 Likes
kremasir
Active Level 4
Galaxy A
Evet haklısın
0 Likes
Galaxy A
Gerçekten A54 vergi indirimine dahil bir cihaz mı
0 Likes