cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A7 2018 Gece Modu

(Topic created on: 04-16-2020 06:24 PM)
734 Views
orhan53
Active Level 1
Options
Galaxy A

3 lü kamerası olan bu telefon bence gece modu özelligini hak ediyor sizcede gece modu gelmeli mi?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba orhan53,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler.

Sizlerden gelen talepleri, her zaman iletmekteyiz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
11 Comments
S20exyons990
Expert Level 1
Galaxy A
bundan kastetmiyor kamera özelliği olan gece modu
0 Likes
L4st
Active Level 10
Galaxy A
ok yanlış anladım😂
L4st
Active Level 10
Galaxy A
gecemodunun yazılımsal olarak gelceğini sanmıyorum heleki bunu samsungdan hiç beklemem açıkcası.
0 Likes
KarlMarx
Active Level 1
Galaxy A
A6 da kamerada gece modu var (çok bi işe yaramasa da idare eder) A7 de nasıl yok
orhan53
Active Level 1
Galaxy A
aynen yok keşke gelse
Blau
Active Level 5
Galaxy A
Nasıl ya? Bu nasıl bir şaka abi 😂 alt seviyede olan üst seviyede yok. Samsung'tan her şeyi beklerdim bunu beklemezdim ama
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
gece modu yazılımsal olarak sağlanamaz donanım özelliğidir bu söylediklerim işe yaradı ise yorumun yanındaki 3 noktadan çözümü onayla yapabilirsiniz .Selamlar
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
eğer kasıt buysa s7edge de var
0 Likes
Galaxy A
gelmesi gerek aynen. ama şu var eğer gece foto çekiyorsan görsel zeka algılıyor gece olduğunu ona göre pozlama yapıyor
0 Likes