Original topic:

A7 2017سامسونگ

(Topic created on: 11-06-2017 03:45 PM)
768 Views
Rahaaakhanjari
Active Level 3
Options
Galaxy A
سلام به همه کسی میدونه چرا گوشی من موقه شارج شدن به ۹۳ درصد که میرسه دگ شارج نمیشه یا واسه۱۰۰ درصد شدن انقد طول میکشه؟؟؟من اپدیت بعدی هم ک اومد بعد از اندروید ۷ اپدیت کردم ولی مشکل شارج شدن درست نشد خواهشا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه😢😢😢😭😭😭
0 Likes
27 Comments
Andriy70
Active Level 3
Galaxy A
یه ریست فکتوری بزن علی الحساب 😁
0 Likes
Galaxy A
واسه چی علی الحساب؟؟اخه ی سریا میگن از ماهم همینجور شده باید صبر کنیم تا اندروید ۸
0 Likes
Andriy70
Active Level 3
Galaxy A
چون ممکنه بازم درست نشه. مگه میشه! ایراد به این تابلویی خیلی سریع برطرف می کنن. ریست فکتوری کن اگه درست نشد ببر نمایندگی
0 Likes
Galaxy A
اخه تا قبل از اندروید ۷ این مشکل رو نداشتم زمانی ک اپدیت کردم اینجوری شد
0 Likes
Andriy70
Active Level 3
Galaxy A
یه بار بذار تا ته خالی بشه شارژش خودش خاموش بشه. بعد بذار همینطوری خاموش چند ساعت شارژ بشه. شاید درست شه
0 Likes
taksetare5294
Beginner Level 2
Galaxy A
سلام
یه چند دوزی هست که گوشی من برای شارژ شدن خیلی زمان میبره و میزنه شارژر اصلی خود را متصل کنید در صورتی که از همون شارژری استفاده میکنم که قبلا استفاده میکردم؟
0 Likes
Galaxy A
اگه مشکل باطری پبدا کردی لطف کن به منم لگو
0 Likes
Galaxy A
بابا زیاد حساس نباش. مالا منم همینه. همینطوری بیشتر از یک روز دووم میاره خیالت راحت. اگه حساسی بزار تا ته خالی شخ بعد بزن تو شارژ همونطوری خاموش تا صد بشه تا باطری کالیبره بشه.
0 Likes
kat1
Beginner Level 2
Galaxy A
سلام، چرا از وقتی اندروید رو اپدیت کردم گوشیم حدودا ۵،۶ بار هنگ میکنه و هیچی کار نمی کنه و بعد یکی دو دقیقه ریستارت میکنه خودش؟؟ مشکل از اندرویدشه یا خود گوشی؟
0 Likes