cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A6 PLUS ANDROİD 10 YENİ GELİŞME

(Topic created on: 05-30-2020 09:56 PM)
73 Views
NAZİFN970F
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Herkese merhaba biliyorsunuz A6 plus telefonu için 9 Nisan da Birleşik arap emirliklerinde Android 10 yayınlanmıştı ve başka bir yerde yayımlamamıştı.Fakat 9 Nisan da android 10 sadece Birleşik arap emirliklerin e yayınlanmamış.

Daha yeni eklendi siteye ekran görüntülerinde var hangi ülkeler olduğu.İnşallah en yakın zamanda yayınlanır.

Screenshot_20200530-193542_Chrome.jpg

Screenshot_20200530-193548_Chrome.jpg

27 Comments
Alibulut
Active Level 4
Galaxy A
KARDEŞİM BELKİ EKLER BİDE BEN BU TELEFONU ALALI 1 SENEYİ NERDEYSE GEÇTİ KARDEŞİM LİSTEYE ŞİMDİDEN ÇOKTAN EKLENMELİYDİ AMA SAMSUNG EKLEMEMİŞ ACABA SAMSUNG M10 TELFONU YENİ ÇIKTI DİYEMİ EKLEMEDİLER
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Ali kardeşim ben eklemezler dedim mi? ya eklerler yada eklemezler bu cihazın özelliklerine bağlı biraz bekle sabret güzel kardeşim dediğim gibi bakarsın Samsung,senin cihazıda listeye ekler🤷‍♂️
Alibulut
Active Level 4
Galaxy A
OK MAMİ KARDEŞİM AMA NE ZAMAN EKLER ONU BİLMİYORUM BUNU MÜŞTERİ HİZMETLERİYLE KONUŞSAK KAYDEDERLERMİ BENIM CIHAZIDA SENİ SUÇLAMIYIRUM MAMİ KARDEŞİM BU SAMSUNGUN HATASI
0 Likes
Alibulut
Active Level 4
Galaxy A
mami KARDEŞİM SAMSUNG M 10 EKLENMIŞ GÜNCELLMİYİZ BİZ DE GÖRDÜM DAHA YENİ SADECE BİR TEK MEMBERSTE YOK GALİBA
Mami5454
Active Level 8
Galaxy A
Beni suçlamadığını anladım kardeşim.Eğer müşteri hizmetleri ile cihazını listeye eklemeleri için konuşacaksan kesinlik olmadığından şuanlık ekleyemezler ama ne zaman geleceğini sorabilirsin
Alibulut
Active Level 4
Galaxy A
MAMİ KARDEŞİM ANDROİT 10 SAMSUNG M 10 A GELMEZ DİORLAR RAMI KALDIRMIYORMUS MADEM RAMI KALDIRMIYOR HİÇ YÜKLEYİN DAHA IÝİ YANİ NI YE BOŞ TELEFON ÇIKARMIŞLAR ONU ANLAMADIM VALLAHA BİLLAHA AMA EĞER SAMSUNG M10 ANDROİT 10ÇÜNKÜ EĞER SAMSUNG M 10 ÇIKTIYSA GÜNCELLEME GELMELİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM NORMALDE BU MAYIS AYINDA BEKLENİYORDU SAMSUNG M 10 GUNCELLENMESI HANİ GELMEDİ DEMMEKKİ ERTLENMIŞ 4 AY ÖNCE VERMİŞLER HANGİ CİHAZLAR ANDROİT 10 OLACAK DİE VE SAMSUNG M10 VAR İNŞALLAH ANDROİT 10 GÜNCELLEME OLUR
0 Likes
Alibulut
Active Level 4
Galaxy A
MAMİ KARDEŞİM ANDROİT GÜVENLİK YAMASI DÜZEYİNİ GÜNCELLEYİN DIYOR GELDİ BANA GÜNCELLEMESİ
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
a6 içinde aynı ülkede yayınlandı bu arada.