cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54

(Topic created on: 03-02-2024 03:30 PM)
260 Views
thany_7
Active Level 4
Options
Galaxy A
Aldigim bu telefonda ilk günden belli bir ısınma sorunu çekiyordum artik bu sorunun yani sıra telefon bi anda siyah ekran gösterip kapanıyo ya da donuyo rica etsem yardımcı olabilir misiniz
22 Comments
yk001
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba kapanıp donduktan sonra telefonu siz mi açıyorsunuz️ Ne sıklıkla️ Yedek alıp servise göstermeli, SD kartınız varsa Smart switch veya tek tek yedek alınabilir
0 Likes
thany_7
Active Level 4
Galaxy A
Ben kendim aciyorum yoksa acilmiyor telefon hatta açmakta çok zorlaniyorum guvenli mod ile açıyorum
0 Likes
thany_7
Active Level 4
Galaxy A
5 6 ay oluyor telefonu alalı bu siyah ekran verme sorunu son 2 haftadir yasiyorum en son telefon kendini kapatmaya başladı, teşekkürler
0 Likes
thany_7
Active Level 4
Galaxy A
Hayır hiç sıfırlamadım, bugun aramayi dusunuyorum musteri hizmetlerini
0 Likes
thany_7
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkürler
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy A
Geçmiş olsun servise gönderin büyük ihtimalle yazılım atarlar geçensene bende a54 alçaktım teknosadaki samsung elemanına sordum a34 al o daha iyi dediydi sizlerin bu sorunlarını görünce iyisi danişmışım diyorum ozaman arada fazla fiyat farkıda yoktu
0 Likes
thany_7
Active Level 4
Galaxy A
En iyisini yapmışsınız ben internetteki yorumlara guvenerek aldım şuan pismanim açıkçası
0 Likes
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy A
Orda yorum yapanların çoğu a54 ün s23 e çok benzemesinden dolayı çoğu tlf doğru düzgün içeriğini dahi bilmiyor belki önümüzdeki 6.1 güncellemesinden sorunlarınızı çözerler umarım servise götürün bir sorun çözülemezse zaten değişim yaparlar
0 Likes
thany_7
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkürler, servise telefonu gönderdiğimde telefonsuz kalıyorum bu sorun benim için şuan o yüzden kendim halletmeye calisiyorum yinede Teşekkürler
0 Likes