cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 vs S21FE (Neden A54'e geçtim?)

(Topic created on: 04-15-2024 10:51 AM)
291 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A
Arkadaşlar iki cihazı da aynı anda kullanan biri olarak son tercihim A54 yönünde oldu. "S" serisi dururken "A" serisine geçilir mi diyebilirsiniz. Tercih, herkesin cihazdan beklentisine göre değişebilir, fakat batarya ömrünü çok daha başarılı buldum. S21FE'de daimi 120hz olması benim için kötü bir özellikti, A54'te adaptif yenilene hızı mevcut. S21FE daha hafif ve ince bir cihaz ama A54'ün arkasının cam olması benim için daha iyi bir özellik. A54'te telefoto lens yok fakat ana kamerasını özellikle gece çekimlerinde ben çok daha başarılı buldum. Ön kamerası da karanlıkta çok daha başarılı. A54'te sd kart desteği olması da ayrıca iyi bir özellik. Benzer işlemler sırasında A54 daha az ısınıyor. Dex A54'te mevcut değil. S21FE'de dynamic amoled varken A54'te Super amoled var. Ancak aradaki f.ark pek de bariz değil bana göre. Ayrıca S21FE'de camera assistant desteklenmiyor A54'te destekleniyor.

Sonuç: A54 ve S21FE arasında kalanlar telefoto lens ve Dex özelliklerini önemsemiyorlarsa gönül rahatlığıyla A54 alabilirler.
15 Comments
Galaxy A
Bu konuya değinmek istiyorum olay şudur s21 serisinde bulunun yani s serisinde bulunan özellikler A serisinde yok s serisinden başka cihazlara kablosuz şarj güç paylaşımı dahi varken A serisi cihazların da dahi hiç birinde yok yani demek isterim ki keşke s21fe de kalsaymışsınız işlemci olarak s21fe daha üstün o cihazlara karşı s21fe nin işlemcisi 2100 işlemci
A54 ise 1380 işlemci tercih sizlerin tekrardan
0 Likes
Cihad4423
Active Level 5
Galaxy A
Bence cok **bleep** yok islemci konusunda bende ikisini kullandım
0 Likes
Galaxy A
Tamam da s21fe daha üstün cihaz 4k 60 kare çekim ve ayrıca 30x telefoto zoom var neyi az **bleep** ı oluyor acaba kıyaslandığı zaman
0 Likes
Cihad4423
Active Level 5
Galaxy A
Tamam iste arkadas demisya batarya ayrica gece çekim ve daha guncel bir cihaz yani sizin ekstralariniz bu arkadasta kendi ekstralarini saydi
Galaxy A
👍 ama benim tercihim s21fe olurdu
Cihad4423
Active Level 5
Galaxy A
Tabikide saygi duyarim
MARSFB
Active Level 9
Galaxy A
Allah akıl fikir versin
Cihad4423
Active Level 5
Galaxy A
Neden soylermiain adam aciklamis zaten S21 fe birkere a54 kafa kafaya olan cihaz Sen kullandinmi pili 4 saat bile ekran suresk verme ve eski telefon
0 Likes
MARSFB
Active Level 9
Galaxy A
Biri 2100 işlemci diğeri 1380 işlemci a54 s21 fe nin tırnağı bile olamaz pil konusunu konuşursak her pil zamanla eskir kulanıma bağlı olarak