cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 ve S23 Gerçekten Tasarım Benzer Mi?

(Topic created on: 04-09-2023 02:14 PM)
43 Views
Emir-S22
Expert Level 4
Options
Galaxy A

image

Merhabalar bugün sizlerinde görüşünü almak istiyorum S23 ile A54 çok benziyor gibi geliyor olabilir birçok kişiye ama bu görselden sonra hiç te öyle olmadığını anlayabilirsiniz.
Birde ben açıkçası detaylı inceledikten sonra A54 e ısınamadım ekran kısmına 

image

19 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kesinlikle öyle
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
valla mavi s23 olcağını bilsem ikiside s23 derim20230409_131803_1000004065_1681035483.jpg
yusuuff
Active Level 8
Galaxy A
Evet boyut bile aynı neredeyse
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A54'ün ekranı ne öyle çene kısmı ve çerçeveleri ne
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
demi demi kesinlikle çok kötü telefon sanki oval de ekran dikdörtgen givi
kaandemirkrn
Active Level 4
Galaxy A
a53 cihazınız varsa a54 e geçmek mantıksız bence. yeni cihaz alacaklar a54 alabilir tabiki. ekran çerçevesi biraz kalın geldi a53 e göre bir de arkası cam sanırım bunun artısı eksisi vardır elbet.
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
arkası cam oldu evet doğru 54 tasarım açısından mükemmel ses odağı özelliği vs geldi
Furkan_S215G
Active Level 5
Galaxy A
Kameralara şöyle hafif bir baksanız çok bariz bir şekilde belli oluyor. Samsung amiral gemisi modellerin kameralarına çok önem verdiği için o kameraların lensleri boyutları kendini belli ediyor zaten. Ayrıca s23 ün arka kapağı a54 e göre daha mat ve yansıma yapmıyor. Flaşların yerleri zaten açık. Son olarak da telefonları ekrana bakmadan elinize alsanız çerçeve hissiyatından zaten anlayacaksınız. Bildiğim kadarıyla a54 de s21fe deki gibi bir çerçeve var. Dışarıdan bakınca çok güzel, sağlam ve premium gibi görünse de ele alınca tüm o düşünceler kayboluyor.
0 Likes
yusuuff
Active Level 8
Galaxy A
A54 u çok beğendim ben açıkçası özellikle kavisli tasarım çok hoşuma gitti ve yazılımı a53 e göre daha iyi gibi geldi animasyonları ilk defa Bi a serisinde beğendim a53 ablam kullanıyor ancak animasyonları a54 gibi değil a54 kamera konusunda da bence çok daha iyi a53 den ancak o ekran kısmındaki çerçeveleri kafamı çok karıştırdı
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
adaptif 120 ekran bide kamera lensinşn etrafındaki çerçeve kötü hissettirdi bana bide
0 Likes