cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 tecrübesi olanlar

(Topic created on: 03-27-2023 06:50 PM)
212 Views
Ayhan-a52
Active Level 4
Options
Galaxy A

Merhaba A54 alanlar burdamı? İlk tecrübelerini paylaşabilirmi rica etsem?

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Daha alan olmaz A54'ü.
Fiyatını hak etmiyor.
A73 mantıklı.
Güncelleme önemsenmiyorsa S20 FE.
Ayhan-a52
Active Level 4
Galaxy A
Mağazaya gittim gelmemiş halen ama A34 vardı onu inceledim biraz, ben kamera odaklıyım benim a52 daha iyi geldi bana, Haa A54 kamerasını s23 ile aynı dengede diyorlar
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
S23 kamerası ile A54 kamerası arasında dağlar kadar far.k var.
Kullanılan lens bile daha kaliteli S23'te.
Aynı dengede olsaydı A54 Dxomark'ta 130'larda puan alması gerekirdi.
Eski S20 FE'nin bile Dxomark puanı 115 A54 107.
Ayhan-a52
Active Level 4
Galaxy A

A serisi kralı diyorlar a74 gelmiyormuş ya. Bi tane sipariş verdim bakalım hayırlısı. Eski cihaz istemedim bunlarda 4 Android güncellemesi 5 güvenlik güncellemesi alacak olması cazip geldi. 

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Çünkü fiyatı s serisine çok yakın olurdu kimse almazdı A74'ü
A54 bile 12500 a74 15000 olur alan olmaz
Galaxy A
A34 daha mantıklı.
sivhaba
Active Level 7
Galaxy A
Samsung Türkiye'den Galaxy Buds2 hediyesiyle 12500₺ ye aldım .Bugün elime ulaştı ve şuan bu mesajı A54ile yazıyorum.2,5yıl kullandığım M51den sonra daha ufak ama tam ele oturan bir cihaz. İlk kurulumuyla birlikte 220mblık ilk güvenlik güncellemesini de aldı. M51in arkası polikarbondu ve çok narindi ama bu cihazın önü,arkası cam olduğu için çok şık ve çizilme korkusunu unutturan bir yapıda. Daha tam anlamıyla her özelliğini keşfetmedim lakin zamanla kullanıma bağlı olarak memnuniyet vaadettiği kesin. Ois , suya toza karşı sertifika sahibi olması , m serisindeki kısıtlamaların hiçbirinin olmaması sevindirici . Android 17ye kadar kullanma hedefiyle aldım bu cihazı , nasipse A58(memleket Sivas) çıkana kadar beraberiz...He şu var ben oyun oynamam , foto video meraklısı da değilim açıkçası ama eski telimi kullandığım gibi arabada uygulama yardımıyla aynı zamanda araç kamerası olarak kullanıcam A54'ü. Ois ile , zoomlama kabiliyetiyle, daha net kayıtlar yapacağıma inanıyorum. Bana göre fiyatı makul açıkçası , iyi bildiğim birşey var "bugünün pahalı olan meblağı yarının ucuzu" arkadaşlar! Yeni telefon ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum , Herkese Allah Daha İyilerini Nasip Etsin İnşallah ...