cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 one ui 6.0 ABD'ye ulaştı.

(Topic created on: 11-21-2023 06:52 PM)
215 Views
Ozzy1717
Active Level 6
Options
Galaxy A

Kullananlara hayırlı olsun. Sammobile'da bu ayın sonuna kadar diğer cihazlara da ulaşacağı yazıyor. Yakın zamanda Türkiye'ye ulaşır

7 Comments
kaan05
Active Level 5
Galaxy A
Ekimden beri bekliyoruz verilmesini, bugüncellemede Samsung Türkiye için fena tökezledi
zeto
Active Level 8
Galaxy A
Optimizasyon sorunlu olduğunda verilmiyor bu ayın 24 ile aralık arasında verileceği
kaan05
Active Level 5
Galaxy A
Maalesef dediğiniz gibi optimizasyonla ilgili sıkıntılardan dolayı geç veriliyor fakat daha önceki güncellemeleri bakılırsa genel olarak dağıtım hızında sorun var. Keşke bazı markalar gibi güncelleme takvimi olarak yayınlamak yerine güncelleme alacak modellere bir günde verilse veya eskiden türkiyede açık olan beta testi tekrardan aktif hale gelse ve merak eden kullanmak isteyenler ve en önemlisi sorunları bildirecek olan insanlar kullansa da kararlı sürüme ulaşmaları daha hızlı olsa
zeto
Active Level 8
Galaxy A
Öylede ilk kez samsung yazılıöda çuvalladı optimizasyon mevcut yazılım da da iyi değil ki
zeto
Active Level 8
Galaxy A
Zaten güncelmiyiz sayfasımda bu ayın 24 ile aralık ayında a54 cihazlara geleceği umarım 2.kez ertelenmez
fevzi6868
Active Level 4
Galaxy A
Pek sanmıyorum ama hadi bakayım
Anarchyy
Active Level 4
Galaxy A
Nabıyo bu samsung anlamadım modellere göre bölgesel dağıtılacak deyip tüm modelleri bölgesel olarak veriyolar sanki 🤣🤣🤣