cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 hızlı sarj sorunu

(Topic created on: 02-28-2024 11:46 PM)
577 Views
tefom
Active Level 3
Options
Galaxy A
Telefonum a54 5g telefonum hızlı sarj olmuyor adaptör veya kabloda sorun yok başka cihazlarda denedim ve normalde type c nin iki ucuda sarj eder ama bende sadece tek tarafı ediyor ve yavaş sarj ediyor hızlı sarj edemiyorum ne yapmam gerek ?
0 Likes
tefom
Active Level 3
Galaxy A
Hızlı sarj ayarı açık ama sifirlama işlemini yapmamıştım onu deneyeceğim saol
0 Likes
VedatA545G
Active Level 6
Galaxy A
Ben 25 watt şarj aleti ağustos da aldım teknosa dan 550 TL ama bende sorun yok
0 Likes
tefom
Active Level 3
Galaxy A
Sorun adaptorde değil zaten kral telefonda ama yazılımsal mi fiziksel mi onu bilmiyorum 1 2 aydır böyle kullanıyorum durduk yere olmuştu
0 Likes
Somebodyelse1
Active Level 6
Galaxy A
Yani diğer telefonlarda sorunsuz mu çalışıyor? O halde telefonun soket yerinde bir sorun vardır. Temizlemeyi dene ve ayarlardan süper hızlı şarjın açık olup olmadığını kontrol et.
tefom
Active Level 3
Galaxy A
Super hızlı sarj acik soket yerinide temizledim ama halla ayni acaba yazılımsal bir sorun olabilir mi sıfırlamak ise yarayabilir mi
0 Likes
Somebodyelse1
Active Level 6
Galaxy A
Sanmıyorum ama bir dene. Hiç mi şarj almıyor?
0 Likes
tefom
Active Level 3
Galaxy A
Bir ucunu takınca hiç almıyor diğer ucunu çevirip takınca hızlı sarj olmuyor normal sarj ediyor
0 Likes
Somebodyelse1
Active Level 6
Galaxy A
İlginç. Başka bir kablo dene aynı sorun devam ederse soket dışında başka bir şey bana mantıklı gelmiyor, bir de sıfırlamayı dene bir ihtimal
tefom
Active Level 3
Galaxy A
Baska kablo ile de denedim yine hızlı sarj olmadı ve tek taraflı yavaş sarj oldu sanırım sokette bir problem var
bageran
Active Level 5
Galaxy A
Dostum geçmiş olsun kesin olmamakla beraber senin yaşadığın sarj sorununu bende yaşadım bir kabloyu takınca sarj olmuyordu çevirince de yavaş sarj oluyordu birkaç ay öyle kullandım zaman geçtikçe hiç sarj almamaya başladı,serviste söket ve flex kablosunda yanık vardı senin de muhtelemelen öyledir bi baktır.