cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 hızlı sarj sorunu

(Topic created on: 02-28-2024 11:46 PM)
618 Views
tefom
Active Level 3
Options
Galaxy A
Telefonum a54 5g telefonum hızlı sarj olmuyor adaptör veya kabloda sorun yok başka cihazlarda denedim ve normalde type c nin iki ucuda sarj eder ama bende sadece tek tarafı ediyor ve yavaş sarj ediyor hızlı sarj edemiyorum ne yapmam gerek ?
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy A
Orijinal olduğuna emin misin şarj aletinin
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy A
Sen adaptörü atarsan bir bakalım çakma mi diye
0 Likes
tefom
Active Level 3
Galaxy A
Sarj aletinde sorun olsa diğer telefonumda da sorun olmaz mı ?
0 Likes
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Usb setting hizmetinin verisini ve on bellegini sil
tefom
Active Level 3
Galaxy A
Onu denedim ancak bir sonuç elde edemedim
tefom
Active Level 3
Galaxy A
Bu sorunu forumda yaşayan 2 kişi gördüm bu sorunu yaşayan arkadaşlarda type c ucunun tek taraflı sarj olma gibi bir sorunuda oluyor çok değişik
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy A
Abi kablo problem diyorsun hemfikiriz o zaman neden kablonu degistirmiyorsun şarj aletim orijinal diyorsun kablon sıkıntı o zaman ben tek taraflı şarj eden bisey duymadım hiç böyle bisey olması imkansız bana göre çünkü 1 tarafı bozuk sa zaten hiç şarj etmez 1 tarafı bozuk etmiyor demek komik geliyor
0 Likes
tefom
Active Level 3
Galaxy A
Kabloda sorun yok kardeşim benim diğer samsung telefonumda aynı kablo iki ucuda hızlı sarj ediyor
0 Likes
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy A
Ya telefon soketinde bisey vardır yada yazılım güncellemesi geldikten sonra dene bazen güncelleme gelince düzeliyor yada kablonda pin falan kopmuştur 1 tarafında hızlı şarj etmiyordur
sekobaskan
Active Level 9
Galaxy A
Hızlı şarj ayarı açık olduğundan emin ol bazen yazılımsal yapıyor güncelleme gelmesini bekle veya telefonun sadece ayarlarını sıfırla dosyaları silmeden fabrika ayarına alma ayarı vardı