cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A54 cebimde telefonu hiçbir zaman duymuyorum

(Topic created on: 3 weeks ago)
126 Views
Lacia7
Beginner Level 3
Options
Galaxy A
merhabalar. A54 5g cihazı kullanmaktayım fakat telefonu ne zaman cebime koysam arayan kişiyi hiçbirşekilde duymuyorum. az sesli ortamda çalışıyorum , titreşim açık ses son seviyede. Yani arayan kişiyi kaçırmamın imkanı yok ama cebimde telefonu hiçbir zaman duymuyorum ve cebimden çıkarttığımda illa ki cevapsız bir arama oluyor. Bu sorunun kaynağı nedir, bir ayarı mı var yoksa telefon cebimde çalmıyor mu. teşekkürler.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy A
Ayarlar > gelişmiş özellikler > hareketler ve işaretler > hareketlerle sessize al seçeneğini kapat. Cihaz çalarken cebinde sen hareket ettiğin an sessiz moda geçiyor.

View solution in context

5 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
cihazın ses kalitesini belli başlı programlarla arttırabilirsin ama bu da hoparlörü bozabilir
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Bir Ayar Bulunmamakta, ses Ve titreşim Bölümünden Titreşim sesi Ekleyebilirsiniz İsterseniz. 😊
TALHA-A54
Active Level 4
Galaxy A
Abi onun bi ayarımı birseyi olması gerek galiba ayarlar bölümünde bu soru bana bi yerden tanidik geldi sanki
0 Likes
Solution
Fecr-iSadık
Active Level 8
Galaxy A
Ayarlar > gelişmiş özellikler > hareketler ve işaretler > hareketlerle sessize al seçeneğini kapat. Cihaz çalarken cebinde sen hareket ettiğin an sessiz moda geçiyor.
cosmiclux
Active Level 7
Galaxy A
Kulak burun boğaz doktoruna görünebilirsin 😊
0 Likes