cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 bu kadar mı kötü herkes şikayetçi

(Topic created on: 04-22-2023 10:10 PM)
98 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Ben a32 den a54 e geçmeyi düşünüyorum niye herkes şikayetçi iyi tarafı yok mu şu telefonun 

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hiç fikrim yok.
Memnun gibi şikayetini görmedim ama a54 ve a34'te aod çok şarj tüketiyormuş düzeltmeye çalışıyorlar
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Memnunmusun biraz anlatsana
CÖE
Active Level 1
Galaxy A
Gayet guzel keyifli.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İyi kötü yönleri neler
CÖE
Active Level 1
Galaxy A
Super amoled olmasi, hafif olmasi, kamerasi gayet yeterli olmasi.
CÖE
Active Level 1
Galaxy A
Ses kalitesi muhtesem batarya 5 uzerinden 4
Galaxy A
A54 erken şarjı bitiyor ve oyun oynarken cihaz ısınıyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Alınmalı mi peki hiç iyi yani yok mu
Aykut
Expert Level 5
Galaxy A
Teknosada inceleme fırsatı buldum hiç beğenmedim. Ön kamerası özellikle diğer A5X serilerinden kötü yanı. Hele o çerçeveler telefonu çok daha kaba bir hale sokmuş. Ben beğenmedim tabi kişiden kişiye göre değişir.
sivhaba
Active Level 7
Galaxy A
Ben M51 den geçtim , M51 e Android 13 gelseydi A55 i beklerdim. A54ün Tasarımını beğeniyorum , Kalınlığı eski telim 7000mahlığın verdiği kalınlığa sahip olduğundan dolayı şuan şikayetçi değilim ama ince telefondan geçenler şikayet edebilir. M51in de Ekranı süper amoleddi ama A54ün sanırım 1000nit olmasından dolayı çok memnun olacağınız bir renk,kontrast,canlılık,kaliteye sahip. Eski telimi de ön siparişle almıştım , A54ü de ön siparişle aldım. Bu bana ilk zamanlarda ilk sıkıntıları tecrübe etme şansı verdi ama Samsung güncellemelerle , yamalarla ürününün kullanım zevkini yüksek standartlarda sağlama çabasında bir marka. Size tavsiyem , YouTube videosu izleyip , ekşiden şikayetleri okuyup burada ahkam kesenlere kulak asmayın. He Şu var , oyun oynarken 5dakikada ısınıyor .Ben 44yaşındayım oyun merakım yok ama faydalı olabilme adına oyunlara girip ısınmasını deneyimledim , ancak ısı derecesi stabil kalıyor , yani el yakar seviyeye gelmiyor ve ben kılıfla kullanıyorum belki kılıfsız daha da az ısınacak. 27Marttan buyana kullanıyorum , dürüstçe yazıyorum bugün telim kaybolsa,kırılsa gider yine A54 alırım . Android 14,15,16,17 yi alacak , suya toza dayanıklı , ön ve arkası cam , s23ün ikizi gibi çok premium havası var . Karar yine sizin ama deneyimlemeyen , kullanmayan yorumcuların negatif yorumlarına çokta kapılmayın . Kalın sağlıcakla ...