cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 batarya

(Topic created on: 09-06-2023 10:42 PM)
229 Views
gktg261
Active Level 6
Options
Galaxy A

3 saat ekran süresine yüzde 55 şarj kalması 10 saatte bekleme süresi kalması hiç normal değil.. ne zaman yazılımla optimize edilecek bu batarya...arka planda çalışan uygulama yok nfc Bluetooth kapalı WiFi hücresel karma kullanılarak planda uygulamaların neredeyse hepsi uyku modunda ve güç tasarrufu modu açık..cihaz 2 3 haftalık...sözde tek şarjla 2 gün diye bas bas reklam yaptılar YALAN almayın aldırmayın tam Bi rezalet

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Şimdiii telefon daha 3 haftalık ise gayet normal telefon kendisini OPTİMİZE edecek 1 ay içerisinde kendini düzeltir ben de niye hiçbir sorun yok gayet de güzel çalışıyor 1,5 ay oldu ve 2 gün rahat bir şekilde götürüyor bilip bilmeden konuşmayın sadece söylüyorum darılıp kızmayın 😊

View solution in context

9 Comments
Solution
Galaxy A
Şimdiii telefon daha 3 haftalık ise gayet normal telefon kendisini OPTİMİZE edecek 1 ay içerisinde kendini düzeltir ben de niye hiçbir sorun yok gayet de güzel çalışıyor 1,5 ay oldu ve 2 gün rahat bir şekilde götürüyor bilip bilmeden konuşmayın sadece söylüyorum darılıp kızmayın 😊
gktg261
Active Level 6
Galaxy A
Yok alınmak değilde pil optimize ediliyor yazısı gitti canıma yetti neredeyse günde 2 kre şarja takınca cihazı
Galaxy A
Hiç %100 olunca bir 15 dk sonra çıkartıpta denediniz mi
gktg261
Active Level 6
Galaxy A
Yeri geldi 2 saat bekledi 100den sonra ama aynı onun dışında ısınması çabası mini cep sobası
gktg261
Active Level 6
Galaxy A
Fotoğrafta 3 kusur saatte kalan 56 normal değil anormal bence
Galaxy A
Siz telefonu fazla açık tutmamışsiniz ki bide o var anormal gibi değil
gktg261
Active Level 6
Galaxy A
Nasıl açık tutmamisim
Galaxy A
Ekran 7 saat kapalı kalmış bunu aza indirmek lazım en fazla bir 5-6 saat ekranın açık olması lazım
gktg261
Active Level 6
Galaxy A
Ekran uzun süre kapalı kalırsa ekran süresi azalır ekran açık kalırsa sürekli açık ekran süresi artar benim bildiğim