cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 -One UI 6.1 - Pil

(Topic created on: 05-25-2024 06:47 PM)
55 Views
Fb34
Active Level 7
Options
Galaxy A
A54 5g One Ui 6.1 yükledikten sonra Pil düşüşü yaşamaya başladım...

Başka kimde var aynı sorun ?
7 Comments
zeto
Active Level 9
Galaxy A
Merhaba güncelledikten sonra sonra bu sorunu görmedim belki senin kunlanımına bağlı olabilir oyun oynayan biride değilim güncellemeden sonra sıfılayıp denedin mi
Fb34
Active Level 7
Galaxy A
Bende oyun oynamıyorum, önceden neredeyse bir.bucuk , iki güne yakın gidiyordu, şimdi ise 24 saatten az süre veriyor ve bu güncelleme den sonra oldu, yoksa hiç bir sorun yoktu
0 Likes
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Bende One ui 6.0 6.1 Arasında Bir Fârk Olmadı Kardeşim. 😊

Pilden Yana Sorun Yaşıyorsan Güncellemeden Sonra Sıfırlamani Yada İstersen İki Adet Pil İle İlgili Gönderime Detaylı Şekilde Bakabilirsin. 👇

https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Samsung-Cihazlar-İçin-Ekran-Süresi-Arttırma-Öner...

https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/1-Pil-Sağlığı-Maksimum-Pil-Performansı-Neler-Yap...
0 Likes
Fulya11
Active Level 4
Galaxy A
Evet ayni sorunu bende yaşiyorum kullanim ile alakali olamaz 100 doldurduysan bu 100 kaç saat ekran süresi veriyor ona bakmak lazim gün farketmez önemli olan ekran süresi değil midir bana daha önce 8 küsur saat ekran süresi veren telefon güncellemeden sonra 7 ye düstü.
Fb34
Active Level 7
Galaxy A
Reddit de, de okudum şimdi gene, bütün yabancılar genellikle Amerika'daki ler de hepsi şikayetçi pil performansından, hepsi düşüş yaşamışlar
0 Likes
F123468
Active Level 3
Galaxy A
Senin yine 7 saat iyi benim 4.5 saat
0 Likes
Galaxy A
bu yorumu birkaç kişide daha gördüm. ama ben de tam tersi düşünüyorum. pil performansı 6.1den sonra arttı sanki. telefonu saat sabah 09.00da şarjan çıkardım. telefon elimden hiç düşmedi çünkü youtubedan ders videosu izliyorum. saat şuan 20.00 ve benim şarjım daha yeni bitmek üzere. 1716656259903.jpg