cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A54 Nem algılandı uyarısı

(Topic created on: 11-21-2023 09:55 PM)
154 Views
Neptun
Active Level 1
Options
Galaxy A

Bu aralar yeni moda şarj soketinde nem algılandı uyarısı. Şarj etmeye izin vermiyor. 

Bu fiyatlara başka iyi telefonda olmadığın dan bıktım arkadaş ya. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Neptun,

Öncelikle sıvı teması gibi durumlarda; cihazın kuruması için beklemenizi rica ederiz.

Sorunun devam etmesi durumunda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
BenPala
Active Level 4
Galaxy A
Servise götür değişiyorlar geçen hafta değiştim kablo da verdiler
BenPala
Active Level 4
Galaxy A
Soket yerini değişiyorlar
Neptun
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkürler.
0 Likes
BÜ41_A546E
Active Level 6
Galaxy A
Bişey olmaz bi uyarıdan cihazı şarj etmicen yarım saat 1 saat kurur devam eder şarja
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Neptun,

Öncelikle sıvı teması gibi durumlarda; cihazın kuruması için beklemenizi rica ederiz.

Sorunun devam etmesi durumunda; Uygulamalar > Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Dön menüsel işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlemi uyguladığınızda, kişisel verileriniz silinmez ve indirilen uygulamaların ayarları etkilenmez. Telefonunuz güvenlik, dil ve hesap ayarları dışında, varsayılan ayarlarına sıfırlanır. Zil sesi ve Rahatsız Etme ayarlarınız gibi telefonunuzda yaptığınız tüm kişiselleştirmeler silinecektir.

Teşekkürler.
MOD