cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A54 Kamera Sorunlu Mu Sizce

(Topic created on: 05-29-2024 07:02 AM)
65 Views
Yüco1905_
Active Level 5
Options
Galaxy A
Merhaba arkadaşlar a54 cihazımin kamerasinda aşağıda attığım fotodski gibi bir olay var o ışık çok gelen yer cam oraya odaklasamda o şekil çekiyor ama odaklayip ışığı kıstigimda ise net yapıyor 2 resimde aşağıda var video moduna aldığımda ise tam tersi istediği kadar ışık olan yerr olsun isik olan yere tıkladım mi otomatik görüntüyü güzel yapıyor netliyor bu bir sorun mudur nedir ve kamerada olabilecek sorunlar nedir kamerada sorun olduğu nasıl anlaşılır 

image


image


2 Comments
AI_GALAXY
Active Level 10
Galaxy A
Sorun değil kardeşim sorun olduğunu kamera bulanık olduğunda anlarsın ama seninkisi iyi durum da
0 Likes
Solution
Siyah
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Yüco1905_,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden ""Destek > Tanılama > Kamera"" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa  ""Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil"" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir.

Bu adıma rağmen aynı durum devam ediyor ise, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.  

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes