cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A54 5G aniden kapanma sorunu

(Topic created on: 06-27-2023 01:25 PM)
322 Views
floydddd
Active Level 1
Options
Galaxy A

2 aylık telefonumun aniden kapanma ve açılma sorunu herseyi yapmama rağmen devam etmektedir. Yetkili servise gönderdim yazılım yükleyip geri gönderdiler hata yoktur diye. Ama yetkili servisten döndükten sonraki gün yine açılıp kapanmıştır. Bu sorunun ispatı için video kaydı alamıyorum çünkü ne zaman açılıp kapanacagi belli olmuyor. Bazen günde 2 kez bazen 3 günde bir. Telefon bu hatayi her yaptiginda hata raporu gonderiyorum kayitli olarak.Yetkili servisin değişim kararı alması için her acilip kapandiginda hata raporu gönderip ekran görüntüsünü alsam yeterli olurmu?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Hata raporu oluşturun. Ya da tekrardan konuyla ilgili şikayetinizi yetkili servise iletin. 

View solution in context

7 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Otomatik yeniden başlatmayı kapayip deneyin.
floydddd
Active Level 1
Galaxy A
Kapalı şu an
floydddd
Active Level 1
Galaxy A
Otomatik optamizasyon, otomatik yeniden başlatmayı kapatma, yüz okumayı kapatma, uygulamaları playstore harici yerden indirmeme uygulamaları herzaman güncel tutma, yazılım en güncel halinde olması vs herseyi denedim
Galaxy A
Samsung WhatsApp canlı destekle görüşün sorunu anlatın sorun tamamen yazılımsal
floydddd
Active Level 1
Galaxy A
Tamam onuda deneyeyim teşekkürederim. Ama yetkili servise gitti geldi cihaz yazilm yuklendi. Fakat kullanım testi yapmıyorlar tabiki
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

Hata raporu oluşturun. Ya da tekrardan konuyla ilgili şikayetinizi yetkili servise iletin. 

floydddd
Active Level 1
Galaxy A
Evet ani çökme ve kapanmaları hemen hata raporu oluşturuyorum. Sanırım ispat için yeterli. 2. Kez göndermek zorunda kalacağım çünkü yetkili servise