cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 5G GÜNCELLEME !!!

(Topic created on: 11-21-2023 03:29 PM)
497 Views
S23Ultra_GalaxyAI
Active Level 9
Options
Galaxy A

Samsung, ABD'deki Galaxy A54 5G kullanıcıları için Android 14 tabanlı One UI 6 yazılım güncellemesini kullanıma sunmaya başladı . Bu en yeni yazılım, kullanıcı deneyimini yeni bir düzeye taşımak için önemli özellikler ve optimizasyon paketleri sunar.

One UI 6'nın öne çıkan özelliklerinden biri de en çok kullandığınız özelliklere erişmenizi kolaylaştıran yeni düğme düzenidir. Bunun dışında burada kontrol edebileceğiniz çeşitli unsurlar var .

Buna göre, One UI 6 güncellemesi A546USQU5BWK4 derleme sürümüyle geldi ve şu anda ABD'deki AT&T ağlarında Samsung Galaxy A54 5G'nin taşıyıcı kilitli birimleri için yayında. Ancak önümüzdeki günlerde diğer operatör kullanıcıları da yazılımı edinecek.

Bu nedenle, Galaxy A54 akıllı telefona sahipseniz ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşıyorsanız, güncelleme kademeli olarak yayınlanacağı ve cihazınıza istediğiniz zaman ulaşacağı için en son geliştirmelerin keyfini çıkarmaya hazır olun. 

Önümüzdeki hafta tr ye gelmesi bekleniyor!! ‌‌

😍😉
8 Comments
victorhugo
Active Level 9
Galaxy A
S22 den önce gelirse sıkıntı çıkar aga kabül etmem
Galaxy A
Öyle de olabilir belki neredeyse 2 2,5 ay oldu beta da olalı yani önümüzdeki hafta gelebilir
beroohgg
Active Level 5
Galaxy A
Umarim turkiyeye yakin zamanda gelir
Galaxy A
Gelecek 1700575658620.jpg
MARSFB
Active Level 8
Galaxy A
Artık umudumu kestim beklemeyi de bıraktım samsung a54ü unuttu belkide güncelleme gelmeyecek sonsuza kadar
Galaxy A
Gelicek
Galaxy A
Abartmayın eskiden A serisi en son güncelleme alırdı. Şimdi 4 yıl güncelleme alıyor ve neredeyse S serileriyle beraber Android 14'ü almaya başladı.
Galaxy A
A546E, OJM profilinde dahil olan diğer ülkelere baktim CSC degistirecektim ancak daha da az gelişmiş ve bizden cok daha geç alan ülkeleri görünce vazgectim. Bazı U ve U1 almaya başladı ama bize 1 hafta da olabilir 2 hafta da olabilir. Dikkat ettigimde E modelini B ve U U1 modellerine oranla cok cok daha az güncelleme aldığını farkettim. Tabi umarım erken gelir o ayrı 😄