cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 5G şarj sorunu

(Topic created on: 03-05-2024 08:42 PM)
374 Views
uaacaglamiii
Active Level 1
Options
Galaxy A
telefonumun şarjı %5 olduğunda kapanıyor. ve sözde 2.5 gün dayanan şarjı bana yarım gün yetmiyor. bazen super hızlı şarj cihazını normal şarj olarak algılıyor. bu sorun sadece bende mi var?
20 Comments
zeto
Active Level 9
Galaxy A
Bende de aynı cihaz var bu sorunlar yok şunu diyim şarj aleti bozulmuş olabilir hızlı şarj etmiyorsa
0 Likes
uaacaglamiii
Active Level 1
Galaxy A
yok sarj aleti başka cihazda sorun cikarmiyor
0 Likes
zeto
Active Level 9
Galaxy A
Şarj soketin ile ilgilide olqbilşr yetkili samsung servisine götür bakaınlar
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Şarj cihazi bozuk olabilir
0 Likes
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy A
Hangi tlf 2.5 gün şarjı gitmiş hiç kullanma sadece alo dersen 2.5 gün anca gider yoksa 6 saati geçmiyor ekran süreleri şarj cihazın sahte olabilir bide tlf ısındığı zaman süperhizli şarj etmiyor ısınıyorda olabilir yüzde 5 e gelince her tlf kapanıyor onu dert etme
0 Likes
uaacaglamiii
Active Level 1
Galaxy A
benim eski telefonlarim hiçte %5 iken kapanmıyor ayrıca bu cihazda kapanmiyordu ama güncelleme sonrası aşırı sıkıntı çıkarmaya başladı
0 Likes
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy A
Bende de a34 var geçen yüzde 5 ilkkez düşündüm kapanmadı ama ekran karardı bu tlf lar bayağı bir güçtuketiyor ben yüzde 5 in altına düşüşte kapanmayan görmedim sendeki tlf 5 in altına düşüyordur düştüğü an kapanır
0 Likes
uaacaglamiii
Active Level 1
Galaxy A
beni yanlış anlamışsınız beyefendi. demeye çalıştığım şey telefonum normalde %1 iken acıktı haliyle sonrasında kapanirdi ama suan durum böyle değil bazen %5 bazen de %10 civarında telefon bi anda kapanıyor. kapandığında samsung yazısı çıkıp titremesi gerekirken bunu da yapmıyor.
0 Likes
yahyasogut
Active Level 7
Galaxy A
Anladım tlf da bazı uygulamalar çok fazla enerji harcıyor yüzde 1 de kapanan tlf la hiç karşılaşmadım size şöyle anlatim üç beş gündür tlfların bir çoğunun şarjı hızlı tükeniyor hatta ekran kapalıyken dahi çok şarj harcıyor tabi bunun çeşitli nedenleri var yüzde 10 da kapanması normal değil genel olarak tlf fazla ısındığı zaman zorlandığı zaman kendini kapatır bir nevi kendini korumaya alıyor fazla kullanmadığınız ağır uygulamaların izinlerini kaldırın uyku moduna alın sorundevam etmesi durumunda sıfırlayın cihazı düzelmezse servise yollayın ama tlf temizleme soğutma özelliği olan bir uygulama kurup tlf temizleyin