cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A54 120 hrtz

(Topic created on: 10-06-2023 03:27 PM)
228 Views
tubatu
Active Level 7
Options
Galaxy A

Sürekli 120 hrtz kullanmak istiyorum.Neden kısıtlama var bu konuda model bazlı ,ben adaptif kullanmak zorunda neden bırakılıyorum?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba tubatu,

Cihazda Optimum şarj, performans vb sağlanabilmesi için adaptif olarak kullanılabilmektedir.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
12 Comments
Canonder
Active Level 7
Galaxy A
S23 ultra kullanıyorum bende bile adaptif yapıcak birşey yok
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Nasıl bir kısıtlama var anlamadım
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Her zaman 120Hz'de çalışmıyor. Mesela ana ekrandayken 60Hz oluyor oyun oynayınca 120Hz'e çıkıyor.
0 Likes
tubatu
Active Level 7
Galaxy A
Sürekli 120 hrtz seçilemiyor ekran akıcılığı.adaptif ve 60 hrtz var
Tolga67
Expert Level 5
Galaxy A
Bende 120 hrz adaptif değil her daim açık pile en çok bir saat farkk ediyor devamlı kullanıyorum
tubatu
Active Level 7
Galaxy A
Zaten o yüzden kullanmak istiyorum da sizdeki gibi pürüssüz diye bir seçenek yok a54 te
Galaxy A
Pil ve güç tasarrufunu kapat.
0 Likes
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Ekranınızı ya 60hz de yada 120hz de kullanabilirsiniz eğer sadece 60hz de kullanıyorsanız pil ve güç tasarrufu modunu kapatın. Adaptif hz dediği ekranınızı kullanmadığınızda boşta kaldığında ekranı 60hz ye alıyor pilden tasarruf etmesi için. dokunduğunuz gibi zaten 120hz oluyor hemen ve anlamanız imkansız dokunduğunuzu algıladığı gibi 120hz oluyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A

Tamamen Samsung'un saçmalığı. BlackBerry de dahil onlarca telefon kullandım. Teknolojiyi bu kadar kıt ve saçma veren bir firma daha görmedim. Bana göre en başarılısı BlackBerry idi. Dolu dolu telefon yapıyordu. 4g daha ülkemize gelmeden 4g li trlefonlar vardı elimizde. Samsung ne yapıyor 4g destekleyen işlemciye bile yazılımsal destek vermiyor. Maksat ne yenisini alsınlar. Türkiye ye ayrı Avrupa'ya ayrı telefon gönderiyorlar. Ex 900 verdin o kötü işlemciyi bizim üzerimizde denediler sonra özür diler gibi SD geldi. Aslında almayacaksın bunların telini