cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A53

(Topic created on: 02-01-2023 04:54 PM)
101 Views
faruk6535
Active Level 7
Options
Galaxy A

A50 CİHAZİMI SATTIM A53 ALDIM 3 GÜNDÜR KULLANIYORUM ALDIĞIMA pişmanım A50 cihazım pugb de akıcı aşırı oynuya biliyordum 50 ve 60 fps oynuyordum A53 de en fazla akıcı aşırı yüksek var ve 30 fps alıyor a50 cihazım 3 buçuk sene kullandım 60 hz olmasına rağmen a53 den hızlıydı 120 hz olması rağmen ama inanin A53 Android 13 A50 Android 11 A50 Android 13 alsaydı a53 le bi farki olmazdı aynı özelikle olurdu sadece hafıza farki var ram farkı var kamera farki var bide batarya farkı var oda 5000 mah a50 4000 mah dı ikisede ekran süresi veriyor diğer türlü başka bi **bleep** görmüyorum resmen dolandırıcılık Samsung eskisi gibi değil 

22 Comments
faruk6535
Active Level 7
Galaxy A
Aynen vallahi seninle aynı kaderi yaşıyorum ama geri iade hakkım var değiştirecem
Galaxy A
Aynı durumdayız
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba faruk6535,

Game Launcher uygulamasını başlatın, Daha fazla → Game Booster → Oyun optimizasyonu üzerine dokunun ve ardından Performans modunu seçin. Oyun performansını iyileştirmek için çözünürlüğü düşürebilirsiniz ve Maksimum FPS en üst seviyeye getirebilirsiniz. Diğer uygulamalarda da buna benzer hatalar alıyorsanız Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes