cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 ya da Watch 5

(Topic created on: 04-19-2022 07:24 PM)
252 Views
BurakTunç
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Şu anda A51 kullanıyorum. Önümüzdeki 4 yıl boyunca herhangi bir akıllı telefon alma şansım olmayacak. A51'den A53'e geçilir mi? Ya da çıktığında Watch 5 mi alsam?

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Eğer 8000 TL'ye kadar çıkabiliyor sanız kesinlikle size şu cihazı öneriyorum.
Samsung Galaxy s20fe
Smg 780 g

Snapdragon işlemcili Bu cihazı ben kullanıyorum gayet memnunum size de öneriyorum Bence şu anda en mantıklı cihaz budur.

View solution in context

Solution
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
A53 gibi çöp bir cihaza o parayı vermeyin onun yerine s20 veya s20 fe bakın

View solution in context

Solution
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba, ben de senin gibi A51 kullanıyorum, bence A51 den A53 e geçmek gereksiz olur. A53 aslında iyi bir cihaz ama fiyatı çok yüksek. Performans anlamında da birşey vaad etmiyor. 4 yıl telefon değiştirme fırsatın olmayacaksa aksesuar almak çok mantıksız olacaktır. İllaha Samsung istiyorsan S20Fe Snapdragon modelini alabilirsin, tek eksisi 5g desteği yok.

View solution in context

3 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Eğer 8000 TL'ye kadar çıkabiliyor sanız kesinlikle size şu cihazı öneriyorum.
Samsung Galaxy s20fe
Smg 780 g

Snapdragon işlemcili Bu cihazı ben kullanıyorum gayet memnunum size de öneriyorum Bence şu anda en mantıklı cihaz budur.
Solution
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
A53 gibi çöp bir cihaza o parayı vermeyin onun yerine s20 veya s20 fe bakın
Solution
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba, ben de senin gibi A51 kullanıyorum, bence A51 den A53 e geçmek gereksiz olur. A53 aslında iyi bir cihaz ama fiyatı çok yüksek. Performans anlamında da birşey vaad etmiyor. 4 yıl telefon değiştirme fırsatın olmayacaksa aksesuar almak çok mantıksız olacaktır. İllaha Samsung istiyorsan S20Fe Snapdragon modelini alabilirsin, tek eksisi 5g desteği yok.