cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 telefon kullananlar bakabilir mi?

(Topic created on: 02-02-2023 08:54 PM)
291 Views
wallendor
Active Level 8
Options
Galaxy A

Dostlar sizin telefonda da bir makale okurken veya youtubede, Instagram'da yorumları okurken aşağı yada yukarı kaydırdığınızda (hızlı bir şekilde kaydırmaktan bahsediyorum parmağınızla basılı kaydırmayı değil) sizde de takılarak kayma minik minik kayma ve kasarak kayma (60hz gibi) oluyor mu?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba pulheria,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

5 Comments
Galaxy A
Evet yeni farkettim, sanırım fazla 120hz için optimize değiller
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Peki sıklıkla mı oluyor yoksa bazen yapıyor mu gözle çok farkettiriyor mu
Galaxy A
Bazen oluyor
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Klavyede donma kasma ve arayüzde akıcılık yok. En erken zamanda satmayı düşünüyorum
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba pulheria,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​