cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 ses gitmiyor

(Topic created on: 08-30-2022 01:15 AM)
150 Views
mali1900
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Yeni a53 aldım görüntülü Bağlama dersi yapıyorum benim sesim gidiyor fakat bağlamanın sesi hiç gitmiyor servise gitti geldi sesle ilgili bir ara kablo değişti sonuç degismedi ve bunun bir artı özellik olduğunu söylediler lütfen a53 kullanan varsa aynı sorun sizdede oluyor mu yoksa benim telefonda bir arza mi var teşekkürler 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Merhaba

Dilerseniz; Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder başlığı>Hata Raporları>"Ayarlar/Sistem", "Ses/Titreşim" veya "Diğer" bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte ''Gönder'' butonuna basınız.

Birkaç dakika içinde Hata Raporu, sistem kayıt verileriyle beraber gönderilecektir.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Hata raporu göndermek için linki inceleyebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler, iyi geceler dilerim

View solution in context

3 Comments
Galaxy A
Şimdi senin ses karşıya gider sıkıntı yok evet telefon üzerinden her türlü görüntülü görüşme esnasında fakat bağlama sesi gitmiyor diyince kafam karıştır sazı telefona mı bağlıyosun nasıl ses gitmez çözemedim
Solution
Galaxy A
Merhaba

Dilerseniz; Samsung Members>Destek>Geri bildirim gönder başlığı>Hata Raporları>"Ayarlar/Sistem", "Ses/Titreşim" veya "Diğer" bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte ''Gönder'' butonuna basınız.

Birkaç dakika içinde Hata Raporu, sistem kayıt verileriyle beraber gönderilecektir.

Gerekli kontroller sağlanarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Hata raporu göndermek için linki inceleyebilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler, iyi geceler dilerim
nyt_3489
Active Level 7
Galaxy A
Telefon bağlama sesini içindeki gürültü önleme yazılımı yüzünden gürültü olarak niteleyip filtreliyor olabilir. Telefondan görüntülü müzik dersi yapmak bu bağlamda sizin için zor olur. Sanmıyorum ki herhangi bir değişiklik bunu düzeltebilir.