cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 bluetooth ve mobil data sorunu

(Topic created on: 12-24-2022 07:46 PM)
132 Views
Soykan S
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Samsung A53 telefon u severek aldım lakin Android güncellemesinden sonra telefon da şimdilik **bleep** ettiğim 2 özellikle çalışma fonksiyonunu yitirmiş durumda. 2 gün önce uzaktan destek alıp bluetooth konusunda yardımcı olmaya çalıştılar ve konu hakkında çalışma yapıp güncelleme gönderecek ler ini söylediler lakin henüz bir düzeltme güncellemesi gelmedi. Mobil sorunu hakkında bilgi verme miş tim lakin konu günlük yaşamı etkilediği için bu konu da da yardımlarınızı rica ediyorum. Mobil veri simgesi ne bastığımda Mobil data açılmamak ta dır. Lakin tekrardan kapatıp tekrar bastığımda ancak devreye girmek te dir. Yine yorumlar da okuduğum gibi Android 13 güncelleme kaynaklı olan sorunlardan biri tanesi de Mobil data nın açılmaması ile ilgili olduğun dan dolayı sizden ricam hem bluetooth la ilgili sorunum u hem de Mobil veri sorunum la ilgili bir güncelleme göndermeniz. Uzaktan destek almadan önce  telefon u fabrika ayarlarına almıştım düzelir diye lakin düzelme diğini de belirtmiştim. Teşekkür ler.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Soykan S,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
3 Comments
Galaxy A
Telefonu yeniden başlat
0 Likes
Galaxy A
Eger işe yaramazsa telefonu ayarlarına sıfırla(tüm ayarları sıfırla ) sadece telefonunu eski haline getirir ve baglı oldugun agların listesini siler
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Soykan S,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes