cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 **bleep** Takılma Sorunu

(Topic created on: 06-02-2023 10:33 PM)
55 Views
ygtknca
Active Level 8
Options
Galaxy A

Arkadaşlar mayıs güncellemesi sonrası son sıralarda **bleep** takılmalar yaşamaya başladım birden takılıyor tel bluettoh da cihazlar kendi kendine bağlantı kesiyor birden WiFi gidiyor felan aynı sorunları yaşayan var mı acaba ya bir kaç kişi yazmıştı galiba normalde yoktu yeni oluştu önbellek temizkedim depolamada baya boşluk var güç tasarrufu kapalı virüs taraması vs de yaptım her şeyde güncel yeni oluşmaya başladı bir de üstüne üstelik sim yuvası "işlem gerekli" hatası alıyorum sim2 yuvasında sd kartım takılı ona hata veriyor bu tarz durumlar yaşayan var mı? 

image

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonunuzun yazılımı güncelse yeni gelecek güncellemeyi bekleyin Eğer yeni gelen güncelleme sorunu çözmezse cihazı sıfırlayın sıfırlamadan önce önemli veriyi yedekleyin.
Adanaliisot
Active Level 10
Galaxy A
Evet garip bir sekilde sim2'de sim kart takılı olmayınca sanki sim2 bozukmis gibi muamele yapıyor. Yeni gelen güncelleme ile bende de aynı hata ortaya çıktı . Gelecek bir güncelleme ile düzelteceklerini düşünüyorum . Ama kafan rahat olsun sim2 girişinde herhangi bir sıkıntı yok , istersen sim kartını takip deneyebilirsin ( bende de sim2'de sim kart var ama sim1'de yok o yüzden bende de sim1 slotu bozuk gözüküyor)
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Aynen hocam mayıs güncellemesi sonrası böyle oldu
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy A
Merhaba

Siz 2nci sim kartı kullanmadığınız için Sim 2 uyarısını verir. 2nci sim karti kullanirsaniz Sim 2 uyarısı gidecektir. Sim 2 uyarısı normal bir uyarıdir. Telefonunuza zarar vermez.

Teşekkürler iyi geceler dilerim.
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Hocam bu uyarı daha önce yoktu Nisan güncellemesindede sd kart takılıydı gene o uyarı yoktu mayıs güncellemesi sonrası böyle oldu