cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 _ Samsung Members bozuk foto

(Topic created on: 10-07-2023 11:59 AM)
188 Views
Captain_ByLord
Active Level 9
Options
Galaxy A

Sayfaya da yükledigim fotograflar sayfada bozuk görülüyor,fotograf kalitesinde düşük görülüyor.

Örnek olarak.
Resimi çekip telefonda zom yaptım gemi ismine ve ekran fotoğrafını aldım.birde resmi çektiğim şekilde yüklüyorum.arasındaki farka bakın (64 mp olarak çekildi )

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
Çünkü zoom yaparsan kalite düşer ve members daha da düşürüyor,anormal bir durum yok.Yüksek kalitede atarsan da yine de kalite düşmesi olur.

View solution in context

5 Comments
Solution
Galaxy A
Çünkü zoom yaparsan kalite düşer ve members daha da düşürüyor,anormal bir durum yok.Yüksek kalitede atarsan da yine de kalite düşmesi olur.
Galaxy A
Tabiiki zoomda kalite düşüyor ama members de kalite epey düşük.sayfada resmi zoom yapınca kalitenin bukadar düşmemesi gerekli
Galaxy A
Bu sistemsel bir durum,düzeltmezler.Alttaki fotograf gayet iyi,üstteki kötü ve ışık daha da kaliteyi düşürmüş.
Galaxy A
Aslında üsteki foto da iyi,zom yapıp ekran görüntüsünü alıp members e yükleyince bozuluyor.
Aslı da bu tek foto ve uzaktan görülen ro ro gemisinin fotosu,fotoyu cektikten sonrada telefonda zoomda bozulma yok ismi okununca kadar.ama sayfaya yükleyince resimlerin telefon albümündeki halinden eser kalmiyor
Galaxy A
Memberstan kaynaklı yapacak bişey yok zoomsuz bakman lazim yoksa dahada düşer kalite membersda