cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 Performans Sorunu

(Topic created on: 06-06-2023 12:02 AM)
76 Views
Ahmetbrhn
Active Level 3
Options
Galaxy A

Cihazım 8 ay önce aldım yaklaşık 1 2 aydır Facebook instagram oyunları söylemiyorum bile 30 fps gibi kasıyor ve ekrana dokunuyorum geç algılıyor günde 5 6 kere oluyor bazen 10 15 kere bile oluyor hiç kullanamıyorum bunun için bir güncelleme gönderin Allah aşkına alacak arkadaşlar bunu göz önünde bulundurun

11 Comments
TheHeisenberg
Active Level 6
Galaxy A
A53 60 kare destekliyor, cihazınızı sıfırlamaya çalışın veyahut cihaz bakımından otomatik optimizasyonunu açın, o da olmadı cihazı garantiye gönderin, yonga seti arızalı olabilir.
Ahmetbrhn
Active Level 3
Galaxy A
Cihaz 120 kare destekliyor diğer formlarda gördüğüm kadarıyla sıfırlayıncada geçmiyor otomatik optimizasyonu deneyeceğim ama bunun kronik sorun olduğunda belirtmek isterim aynı telefondan bir arkadaşımda var aynı sorunu yaşıyor
TheHeisenberg
Active Level 6
Galaxy A
Ekran yenileme hızından bahsediyoruz değil mi, yukarıda fps'den bahsetmişsiniz, benim kullandığım cihazla sizin kullandığınız cihazın işlemcisi aynı. Snapdragon 778g 60, bazı oyunlarda ara ara 90 fps verebilen güçlü mü güçlü bir işlemci. Size tavsiyemdir ki bir garantiye göndermenizde fayda var.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A53 ü galiba a50 sandın a53 de 120hz ve süper amoled destekli bilip bilmeden yazılmasına rahatsız olduğum durumdur.
Solution
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
Global olarak a53 ufak tepek yazılımsal hata bulunmaktadır.performans optimizasyon üzerinde bir güncelleme mevcut.haziran güvenlik yaması ile gelecektir
Ahmetbrhn
Active Level 3
Galaxy A
İnşallah 4 gözle bekliyorum her güncellemede hemen indiriyorum düzelecektir acaba diye
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Hard reset atmanızı öneririm . Youtube A53 hard reset yazın çıkar. Normal fabrika ayarlarından farklı işlemdir
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Ekranı aşağıya kaydırırken takılma dalga dalga inmeden bahsediyosan bunun tek çözümü hard resettir ve telefona her gelen güncellemeden sonra bu olur. O yüzden her güncelleme sonrası hard reset atmanız lazım fabrika ayarlarıyla düzelmiyor
Ahmetbrhn
Active Level 3
Galaxy A
Telefona bir zararı olurmu garanti kapsamı dışından çıkma duruma falan