cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A53 Mayıs Güncellemesi Sorunları-Admin sorunları

(Topic created on: 06-04-2023 08:30 AM)
56 Views
ygtknca
Active Level 8
Options
Galaxy A
HERKES OKUSUN LÜTFEN BİR ÇOK KİŞİ BU KONULARSAN MÜZDARİP LÜTFEN OKUYUN RİCA EDİYORUM

Her güncelleme sonrası gerçekten bu sorunlar bıktırdı.Aynı anda 4 farklı konudan hata raporu yolladım ve daha önceden yanıtlanan raporlarda Samsungun tek önerisi cihazı sıfırlayın düzelmesse teknik servise gidin. Benim gibi **bleep** gereksiz ısınma, Instagram video kasması, **bleep** takılmalar, WiFi veyahut bluettohun **bleep** devre dışı kalması sorunları olan varsa lütfen yorum yapsın ve hata raporu yollasın. Diğer güncellemer ile düzelme yaşanabilir. Her güncelleme sonrası bir çok sorun yaşanıyor her ay biz hard reset atmak zorundamıyız?Hard reset atınca bile sorunu düzelmeyen var. Her ay telefonu sıfırlamak zorunda mı bu insanlar sayın Samsung artık sesimizi duyun ya forumdaki adminler bile sadece aynı şeyleri söylüyor çözüm bulunmadan direk konuyu kapatıyorlar bu konular yüzünden insan Samsungdan soğumaya başladı. Sayın adminler sürekli konuları kapatarak ve insanların yorum yapmasını engelleyerek Samsung gibi köklü bir markanın adını lekeliyorsunuz bu forum insanlar birbiri ile karşılıklı çözüm bulsun tartışssın cihazların nasıl olduğunu görsün diye var diktatör gibi davranmayı bırakın artık.Bu konu sonrası beni belki banlıcaksınız bile.Sayın adminler bu forumda konu kapamaktan, insanları banlamaktan,hata raporlarına gönderilen cihazları sıfırlayın yanıtlarının aynısını yazmaktan başka ne işe yarıyorsunuz. Çözüm yazan insanların yorumları tam gözükmesin diye direk konuya cevap verip bir çok konuyu kapatıyorsunuz yaptığınız sadece bu markayı daha kötü bir hale getirmek ne için varsınız burada gerçekten çok merak ediyorum zamanında bir admin çözüm için numaramı dahi istedi verdim çözüm için geri dönüş dahi yapılmadı tabi yazan gerçekten adminse.... 
image

8 Comments
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Evet mayıs güncellemesi A53 ü mahvetti yarın ben de Hata raporu yollayacam özellikle instagram videolar kasarak oynuyor ve telefonu yeniden başlatınca sayfayı kaydırırken takılarak ilerliyor hard reset atınca düzeliyo sadece
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Bu gidişle her ay hard reset atarız biz. Sayın adminlerde açtığımız her konuyu sıfırlayın diyip konuyu kapatırlar. Sert eleştiri yapınca da banlarlar beni de bu konu sonrası banlarlarsa şaşırmam😁
Galaxy A
A73 kullaniyorum. Şahsen benim telefonda da telfonu açarken donuyor ve ekran siyah oluyor sonra yine kilitleniyor yeniden açmak zorunda kalıyorum 2 aydır böyle ve 4 aydır güncelleme gelmedi, (
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
4 aydır nasıl güncelleme almadı? Emin misin dostum 70 serisine 3 ayda bir geliyor ya güncellemeler A73 hakkında çok şikayetçi olan var ya zamanında herkes a53 yerine a73 alın dedi çoğu kişi işlemci yüzünden a73 aldı ama gördüğüm kadarı ile a73 daha çok sorunu olan bir model zamanında almadığına pişman olmuştum ama iyi ki 53 almışım diyorum çünkü 73 ün karşısında çok daha hafif sorunları var
Galaxy A
Valla security patch update en son şubat 1 yazmış 😅.
Her gün Keşke UI 5.1'e gecmeseydim diyorum.
sivhaba
Active Level 7
Galaxy A
Telefon konusundan bağımsız yazıyorum , konu kapatma olayı beni de rahatsız ediyor. Konular ancak açan kişinin onayıyla kapanabilmeli , moderatör copy paste cevapla konuyu kapatıyor , konuya dair bilgisi olan biri 3gün sonra okuduğunda bilgisini genel kitle ile paylaşamıyor. Yada bu platformun çalışanları her kimlerse biz baceriksiziz , milyonlarca ₺ harcayarak yaptığınız reklamların meyvesi olan müşterilerinizi bu paltformda bezdirdik , markaya olan güvenlerini zedeledik diyin Samsung Global e TR de Members'i kaldırsınlar. Sizde çalıştırırlarsa Yemeksepeti'nde Getir'de yapın bu müşteri ilişkileri işini.
MamoyaA53
Active Level 5
Galaxy A

Benim anlamadığım reklam ve tanıtımlarda iki gün dayanan batarya dedikleri olayı nasıl oluyor?
Normal kullanımda dahi max 3 ile 4 saat giden batarya ile nasıl bir ilişki kurulabilir bu 2 gün dayanan batarya performansı. Telefonu hiç kullanmadan iki gün dayanan batarya ise zaten bu açık açık kullanıcıyı çekmek için yalan söylüyor. Benim kendi a53üm zaten herkes olan sorunlar gibi gereksiz yere ısınma donma, bataryanın yetersiz kalması gibi sorunları var. Ayrıca son gelen güncellemeden sonra NFC çalışmıyor. Tanılama kısmında da normal yazıyor. Telefonu sıfırladım değişen birşey de olmadı. Daha önce kullandığım farklı marka telefon p20 lite 4 yıl kullandım en ufuk bir vermedi. Birde herşeyi bilmiş gibi davranan Bi eleman var kopyala yapıştırla kendini sanan eleman gördüğüm. Zaman Samsunga lanet ediyorum.

MamoyaA53
Active Level 5
Galaxy A
Bir de daha uzun batarya süresi için 120 destekleyen ekran yenilemeyi 60 yap yok 4.5 g kapat telefonu her gece kapat, tasarruf modunda kullan bütün uygulamaları uyku yada derin moda al diyen biri vardı hep. Çok bilmiş eleman biz bu telefonu özelliklerini kapatarak neden Binlerce lira veriyoruz. Öyle yapacaksak tuşlu telefon yada bu özellikleri olan telefonu almayalım.