cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 Kamera Dalgalanması

(Topic created on: 05-10-2023 10:55 PM)
298 Views
yakupbykk
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhabalar, daha 1 aylık samsung a53 sahibiyim. Bugün metroda seyahat ederken kameramın normal 9:16 fotoğraf modunda ekrana dikkatli bakınca görülebilecek düzeyde sağa doğru siyah dalgalanmalar oluştuğunu farkettim. Bu fotoğraf moduna mahsus değildi, video modunda da yaşadığımı hatırlıyorum eğer yanılmıyorsam. Ve bu sorunu daha sonrasında gözlemleyemedim. O kadar heveslenip samsung u tercih ettikten sonra böyle sorunlarla karşılaşmak üzücü, şimdiden teşekkürler.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ÖmerA72
Expert Level 3
Galaxy A
Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi sil yapın.
Kamera > Kamera ayarları > Ayarları sıfırla yapın. Düzelmezse Yetkili servise gidin tamirini yaparlar.

View solution in context

12 Comments
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy A
Az ışık olduğunda böyle şeylerin yaşanması normal sorun devam ederse tekrar forum acarak destek alabilirsiniz
yakupbykk
Active Level 1
Galaxy A
Loş sarı bir ışık vardı, buna da az ışık diyebilir miyiz ve az ışıtıkta bile olsa dalgalanmasının sebebi nedir?
0 Likes
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy A
Sensorle ilgili bu s22 de de oluyor ayrıca sorun devam ediyor mu
yakupbykk
Active Level 1
Galaxy A
Sağ olun hocam ama daha sorunla karşılaşmadım. Ama metrodayken öyle yapması aklıma bir bit yeniği düşürmedi değil.
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Dalgalanmalar elektronik cihazları çekerken mi oluyor normalde de oluyor mu
0 Likes
yakupbykk
Active Level 1
Galaxy A
Yok hayır hocam. O esnada basitçe eşofmanıma kameradan bakmak istemiştim, o ara farkettim.
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Pro foto ve pro video daha kaliteli çekiyor.
0 Likes
yakupbykk
Active Level 1
Galaxy A
Pro dediğiniz nedir? Ben öyle bir opsiyonu duymamıştım
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Pro foto ve pro video modları var işte. Kamerada + ya basarsanız modları görebilirsiniz. Düşük ışıkta anlıyorsunuz farkı.