cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A53 ISINMA

(Topic created on: 06-03-2023 11:43 PM)
Smashz
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaş son güncellemeden önce cihaz bu kadar ısınmıyordu güncelleme yaptık telefonun ekran süresi azaldı ısınmaya başladı instagramda videolar donuyor kasıyor oyunlarda daha çok ısınmaya başladı akıcı oyun oynanmıyor ne lanet birşey bu samsung ya adamlar sanki güncelleme içerisine virüs dosyası koyup cihazların performansını falan düşürüyor. Şimdi hata raporu göndereceğim dalga geçer gibi cihazınızı sıfırlayın diye yanıt verecekler küfür edicem sonra. 

 
Eski cihazım A50 de pubgde 45 50 FPS alıyordum şuan ki cihazım A53de 30 FPS zor alıyorum saçmalığın bu kadarı işte 
3 Comments
heyo123
Active Level 7
Galaxy A
Knk bende yanlışlıkla indirdim bu güncellemeyi instagram reels story videolar ful kasıyo haziran güncellemesinde düzelmesse direk servise gönderecem . Bi de o kasma olurken instagram videosunda ekran kaydı alarak hata raporu yolla ben de yarın yolluycam .
Burockergold
Active Level 6
Galaxy A
Al benden de o kadar
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Smashz,

 

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Hata Raporları > Telefon Sıcaklığı bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

 

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes