cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A53 Guncelleme

(Topic created on: 06-28-2023 07:15 PM)
247 Views
ysmnn
Active Level 10
Options
Galaxy A

Ya Samsung napyosunuz siz bu telefonlara söz de guncelleme yayinliyorsunuz iyileştirme yapildu diye .. ben bi iyileştime.goremiyorum aksine her guncellemeyle daha da bozuluyor ..Simdi telefon isiniyor.diyecm havalardan diyeceksiniz..tamam havalar.sicak isinir ama kisinda isinma vardi ve guncellemelerden sonra daha da artt arrtik duzeltin lutfen bu sorunu bi cok a53 kullanicilari sikayetcu bu durumdan

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ysmnn,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

9 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Güncelleme yapmamak en iyisi. Dün abime A24 aldık yağ gibi kayıyor hemen güncellemeleri kapadım tabi öyle kullansın :d
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Aynen yapmamak gerekiyor
Galaxy A
İlla yapacan o bildirimler vs sürekli bildirim gönderecek sana samsung
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
kapadım ben otomatik indjrmeyi gelmez heralde 😄
Galaxy A
Yok alakası yok istediğin kadar kapa
alistk03
Active Level 6
Galaxy A
Ben güncelleme yapmıyorum kafa rahat 😃
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
En guzeli
alistk03
Active Level 6
Galaxy A
Ben böyle kullanırım ya
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ysmnn,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD