cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A53 Android 14 Yamuk fotoğraf çekiyor

(Topic created on: 12-03-2023 01:02 PM)
468 Views
heyo123
Active Level 8
Options
Galaxy A

image
One ui 6 güncellemesi sonrası fotoğrafları neden bu şekilde çekiyor kafayı yicem yamuk ve sanki geniş açı acikmis gibi sizce neden olabilir A54 kullananlar sizde varmı bu sorun ? Acaba Tr sürümü değil diyemi ama ne alakası olabilir ki 
17 Comments
Gökhan-A73
Active Level 10
Galaxy A
0.5x zoom gibi çekmiş
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Evet A536E modeli benimle aynı onu indirdim ama bu şekilde hata yine de olmamalıydı sanki Tr sürümünde de olursa yandık
A14Fans
Active Level 4
Galaxy A
Nokia 3310 Gibi Çekmiş
A14Fans
Active Level 4
Galaxy A
Başka Ülkenin Stock Romunu Kurduğun İçin Öyledir Sonuçta Şuan Senin Cihazında Orjinal Yazılım Yok TR Ye Dönsen Bile Yazılımla Oynamışsın Sonuçta Optimizasyon Sorunu Android 14 Yeni Bir İşletim Sistemi Böyle Olması Normal Düzelir Ama Ne Zaman?
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Android 13 e geri dönerim ben bu akşam test için indirdim meraktan
A14Fans
Active Level 4
Galaxy A
Artık Dönemessin Hard Brick Olur Knk Hangi Ülkenin Yazılımını Kuruduğun Önemli Değil Sürüm Düşüremessin Knox Sayacın Sürüm Düştüğünü Anlar Artar Yani Geri Döndürsen Bile Garanti Dışında Çıkar Benim Bu Dediğim Sadece Bir İhtimal İhtimal(%50)
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Bit değeri değişmedi hala aynı android 13 ün de 7 ydi 14 ün de 7 geri dönebiliyom
A14Fans
Active Level 4
Galaxy A
He Ben Bit Değeri Arttı Sandım Knk Bit Değeri Sadece Güvenlik Güncellemeleri Gelincemi Artıyor Android 14 De Artması Lazım?
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Anlamadım, başka ülkelerin stock rmunu kurunca kameraya ne oluyor ki? Anlatabilir misiniz.