cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 5G APK UYGULAMALAR

(Topic created on: 02-04-2023 08:19 PM)
244 Views
MustafaGalaxyA53
Active Level 3
Options
Galaxy A

CİHAZIM 1 AYLIK CİHAZ FAKAT APK UYGULAMA İNDİRMEK İSTEDİĞİMDE SORUNSUZ İNDİRİYORUM YÜKLÜYORUM KURUYORUM UYGULAMALARI FAKAT UYGULAMAYI AÇTIĞIM ZAMAN DİREKT UYGULAMADAN ATIYOR SEBEBİ, ÇÖZÜMÜ NEDİR

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
thisisardaali
Active Level 4
Galaxy A
APK ile ilgili bir problemdir

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bilinmeyen kaynaklardan APK dosyaları yükleme cihaz virüs kapabilir zarar verebilir yüklediğiniz dosya türü de zararlı olmuş olabilir cihaz bu yüzden açmıyor olabilir yükleme marketi olarak Google Play Store Galaxy Store uygulamalarını kullan

View solution in context

8 Comments
Solution
thisisardaali
Active Level 4
Galaxy A
APK ile ilgili bir problemdir
Galaxy A
Sanmıyorum başka tanıdıklarımda indirdi onlarda bir sorun yok. Ve 1 uygulamada da değil bir kaç farklı uygulama indirdim hepsi öyleydi
thisisardaali
Active Level 4
Galaxy A
Hiç bi fikrim yok maalesef.
Galaxy A
Güvenlikden dolayi google ve samsung güvenlik ilkelerini iyileştirdi artık apk dosyalarinda kısıtlama var
UTQA51
Active Level 10
Galaxy A
Emin misin? Yani bence alakası bile yok
Galaxy A
Bende bazen hileli uygulamalari artik yükleyemiyorum bi kaç tane daha farkli siteden yüklüyorum bi tanesi yükleniliyor önce her indirdiğimi kurardim başka indirmeme gerek kalmazdi
Galaxy A
Ben yüklüyorum uygulamayı kuruyorumda onda sıkıntı yok fakat uygulama açılıyor açılır açılmaz kapanıyor
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bilinmeyen kaynaklardan APK dosyaları yükleme cihaz virüs kapabilir zarar verebilir yüklediğiniz dosya türü de zararlı olmuş olabilir cihaz bu yüzden açmıyor olabilir yükleme marketi olarak Google Play Store Galaxy Store uygulamalarını kullan