cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A53 İnstagram Videolar Kasıyor

(Topic created on: 06-03-2023 05:45 PM)
180 Views
heyo123
Active Level 8
Options
Galaxy A

İnstagramdaki story reels videolarının çoğu mayıs güvenlik güncellemesinden sonra kasarak takılarak oynuyo. Güncellemeyi yapar yapmaz görmeye başladım. Başka telefonlarda olmuyor. Yazılım instagramla çakışmaya başladı.Format da attım düzelmedi eski versiyonları da aynı . Samsung birşeyleri yaparken birşeyleri de bozuyor . Elim kırılsaydı da yapmasaydım mecbur haziran güncellemesini bekliyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba heyo123,

İncelememiz için durumun videosuyla birlikte, Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz;

target=_blank target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

9 Comments
verado
Active Level 7
Galaxy A
Uygulamalardan instagram ön bellegini temizleyin
Kontrol edin olmazsa instagrami silip tekrar yükleyin
0 Likes
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Yaptım olmadı samsung yazılımla **bleep** etti instagramı
Excutioner
Beginner Level 3
Galaxy A
Bende de oluyo m33 5g telefonum
0 Likes
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Bende olmuyodu mayıs ayı güncellemesi bozdu
0 Likes
ustawastaken
Active Level 4
Galaxy A
Bende olmuyor A33
ustawastaken
Active Level 4
Galaxy A
Galiba sadece bazı modellerde görülüyor olabilir
heyo123
Active Level 8
Galaxy A
Haziran g bekliyom düzelir bence ama düzelmesse servise götürsem android 12 ye döndürürmü talep etsem
0 Likes
ustawastaken
Active Level 4
Galaxy A
Android 12 ye döndürme talep edilmiyor mu bilmiyorum ama deneyebilirsiniz
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba heyo123,

İncelememiz için durumun videosuyla birlikte, Samsung Members uygulaması içerisinden " Destek > Geri bildirim gönder başlığı > Hata Raporları bölümünden sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz;

target=_blank target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung...

Teşekkürler.
MOD​