cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52s radyo sorunu

(Topic created on: 08-28-2022 11:01 PM)
222 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Arkadaşlar selamlar bugüne kadar Samsung dışında cihaz neredeyse hiç kullanmadım benim için samsungların en beğendiğim özelliklerinden biride fm radyo içermesiydi daha önce grand 2 lte, j7 pro, a51 vs  kullandım a52s alırkende nasılsa vardır diye radyo özelliğine hiç bakmadan almıştım olmadığını gördüğümde epey şaşırmıştım ama son çıkardığı cihazlara bakıyorumda radyo özelliği artık yok merak ettiğim Samsung radyoyu apk olarak yüklersek çalıştırabilirmiyiz ve orjinal apkyı nereden bulabilirim. Radyo benim için önemli bu iş marka değiştirmeye kadar gider.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Mağazada ya da apk olarak bulabilirsin radyoyu Galaxy Store'a bakıver.

View solution in context

5 Comments
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Uygulama indir radyo kulesini bu cok iyi uygulama dir
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Mecburen onlara yöneldim ama benim bahsettiğim frekans üzerinden çalışan fm radyı
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
Her guzelin bir kusuru var demişle.25 binlik telefonda bile olmuyor satış strateji pazarlara göre değişiyor bu özellik.cihazin chipset donanımı
Qualcomm 778g ve radyo hizmeti yoktur bu işlemcinin...
Başka markalarda da bu işlemciyi kullanan modellerdede yoktur radio
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Çok saçma bir strateji Xiaomi'nin oppo'nun huawei'nin yeni eski tüm modellerinde mevcut omix techno gibi vasat altı markalarda koyuyor radyoyu biraz biti kanlanan hemen taviz vermeye başlıyor Apple gibi en baştan koymasaymış radyo en azından a serisinde radyo bulundurmaya devam edebilirdi ama kendi bilir Samsung şunu bilmeli mevcut müşteri portföyünün içinde en az %15lik kesim radyoyu önemsiyor.
Solution
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Mağazada ya da apk olarak bulabilirsin radyoyu Galaxy Store'a bakıver.