cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52s pil süresi düştü ui 5.1

(Topic created on: 04-02-2023 04:18 PM)
Arda10
Active Level 5
Options
Galaxy A
 
image
 
Ui 5.1 den sonra 6 - 7 saatten buraya kadar düştü napmaliyim sizce?
12 Comments
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Klasik 5.1 sorunları 😁
Ewqxexw
Active Level 4
Galaxy A
Valla bende yukseldi
0 Likes
Ewqxexw
Active Level 4
Galaxy A
Kullanmaya bağlı
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Orta düzeyde güç tasarrufu modunu aç. Karanlık mod özelliğini aç. Kullanmadığın özellikleri bildirim panelinden kapat. Ekran parlaklığını çok yüksek seviyede kullanma.
Kullanmadığın bazı uygulamaları derin uyku moduna geçir.
Cihazı kullanırken arka planda açık uygulama bırakma.
Cihazı şarj ederken en az %95 seviyesine kadar doldur.
Adaptif pil özelliğini aç.
Kullanılmadığı zaman uygulamaları Uyku moduna al özelliğini aç. Bu şekilde Bunları yaparsan şarjının dayanma süresini arttırabilirsin daha yavaş bitebilir.
0 Likes
SubUrban
Active Level 5
Galaxy A
dediklerinin hepsini ben de hep yapiyorum ama 5.1 den sonra bende de ayni durum var.
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
5.1 in genel sorunları umarım yeni güncellemeler ile düzelir herkes şarjdan şikayetçi
0 Likes
SubUrban
Active Level 5
Galaxy A
tek sikayetci oldugum konu sarj da degil. 5.1 ile bazi kisisellistirme ozellikleri de kaldirildi. ses barinin rengini eskiden kisisellestirebiliyoduk ama suan sabit gri ya da bildirim panelinde bir sey yuklendiginde yukleme bari da kisisellestirilebiliyordu suan sabit mavi. olan bir seyi neden kaldirdilar anlamadim.
0 Likes
ygtknca
Active Level 8
Galaxy A
Zaten 5.1 kadar gereksiz bir güncelleme yok ya tek gerekli olarak yukarı quick panele ekran görüntüsü alma gelmiş onu edge paneli ile de yapıyorduk zaten internetten biraz araştırma yaptım bir çok kullanıcı 5.1 de telefonların tam performans ile çalıştığını o yüzden batarya kısa gittiğini yazmış bende cpu sınırlamadan güç tasarrufunda kullanıyorum telefon a53 sanki amiral gemisi 5 saat ekran süresi nedir cihazı allaı 2 ay olucak aldığıma pişman oldum
0 Likes
SubUrban
Active Level 5
Galaxy A
ben performans artisi da goremedim 5 ve 5.1 de ki performans ayni gibi. 5 surumunde de performans yuksekti suanda da ayni duzeyde ama nedense daha fazla sarj kullaniyor telefon. ki bu kadar yuksek performansi guc tasarrufu kullanmadan da kendimiz opsiyon olarak secebilsek daha hos olur. guc tasarrufunu orta duzeye getirme falan olayida eskiden vardi bakmistim ama suan bende goremedim herhalde bu olayi da kaldirmislar. kendince onu ayarlayabiliyorsun birkac ozelligi var ama en azindan burda opsiyon vermisler
0 Likes