cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52s obje silme (nesne silme)

(Topic created on: 09-26-2022 08:12 PM)
377 Views
orkunemir
Active Level 7
Options
Galaxy A

Burası herkesin sorunları paylaştığı bir uygulama ama şikayet ve görüşlere açık olmasına rağmen neden açtığım konuyu kapatıyorsunuz nedenini ben söylüyüm çünkü olmayan bir şeye var dediğiniz için kapatıyorsunuz böyle uygulama olmaz modlar bunu sizin kapatmanız doğru değil her konuyu kapatırsanız kimse doğruları öğrenemez bırakın doğruları kullanıcılar doğrulasın olmayan nesne silgisini var derken siz telefonumu değiştirmeyi kabul ediyormusunuz yok o zaman açılan konuyu ancak ben silerim 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba orkunemir,

İletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Size yardımcı olabilmemiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize çevrimiçi kanallar aracılığıyla ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
30 Comments
zedphone
Active Level 6
Galaxy A
Söyle kardeşim derdini nedir sorun?
0 Likes
orkunemir
Active Level 7
Galaxy A
Derdim yok Alllaha şükür obje silgisi var dediler telefonu aldım yok uygulama
0 Likes
Limoncelloo
Active Level 9
Galaxy A

kim dedi  sana bunu?

zedphone
Active Level 6
Galaxy A
Nerde yazıyor abi
Samsung telefon kamera özelliklerde yazıyor mu nerde var ?
orkunemir
Active Level 7
Galaxy A
Ben genelde samsung Shop telefon eder telefonu kendilerinden alırdım m21 aldım ama bu telefon ellerinde yoktu A52 A52s aA53 te bu özellikler var dedi bende bu telefonu tercih ettim hatta bu forumda birine güncelleme ile 2 telefondan birine gelmiş birine gelmemiş
0 Likes
orkunemir
Active Level 7
Galaxy A
Samsung müşteri temsilcisi
0 Likes
zedphone
Active Level 6
Galaxy A
Kardeş üşenmedim gittim baktım
Yok özelliklerde obje silgisi özelliği??
Galaxy A
Yok normalde var a52 cihazlarin durumlari cok karisik kullanicilarin %50 sine geldi %50 sine gelmedi 2 cihaz var a52 birinde var birinde yok arkadas hakli bende aradim ozellik var ve a52 de aktif olarak calisiyor ama samsunng yine samsunglugunu yapti
orkunemir
Active Level 7
Galaxy A
Bakın işte gerçek bu demektir tekyıldız ağzı na sağlık kardeşim birde açtığım bildirimleri kapatıyorlar yaparlarsa şikayet com a uzun uzadıya yazacağım