cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52s ekran süresi

(Topic created on: 05-15-2024 04:37 PM)
119 Views
Osmanlıtorunu
Active Level 8
Options
Galaxy A

image

Pil sağlığı %92
3 saat kadar yüksek grafik ve maksimum kare hızında cod mobile oynadım bu süreçte.
7 Comments
meteh4nS23
Active Level 3
Galaxy A
Çok çok iyi be. Ben 3 saat pubg oynayınca %40 yiyor. Su gibi değil yağ gibi akıyor. Sizinkinin maşallahı var.
Galaxy A
Bu cihazı 2.el aldım youtube dan battery drain testlerini izledim farklı farklı youtuberların yaptığı testlerini inceledim 7-8 saat ekran süresi verdiğini görünce zaten direk karar verdim almaya.Cihaz beni yanıltmadı genel olarak memnunum 5000 mAh olsa daha iyi olurdu ama bu haliyle bile 5000 i aratmıyor optimizesi yeterli.Pubg ile doğrusu uzun süreli kullanmadım test amaçlı 20-30 dk kullandım
meteh4nS23
Active Level 3
Galaxy A
2.el alınan cihazın böyle temiz çıkması iyi olmuş hocam. Bu haliyle de çok iyi ekran süresi. Güle güle kullanın.
Galaxy A
Teşekkür ederim sende güle güle kullan s23 güzel cihaz keşke batarya daha fazla olabilseydi ama ekran kasa küçük belki normaldir
meteh4nS23
Active Level 3
Galaxy A
Bu hali çok iyi hocam, teşekkür ederim. En güzelleri sizin olsun
_FVS_
Active Level 10
Galaxy A
Her gün saçma sapan A55 gönderilerini görmekten bıkmışken senin kaliteli A52s gönderin daha güzel. Bir insan her gün A55'in ekran süresini paylaşır mı, zaten telefonun üretilmesinden eline geçişine kadar her türlü adımı paylaşıyorlar bide üstüne her gün pil grafiklerini atıyorlar.
Galaxy A
Evet can sıkıcı bir durum kesinlikle sana katılıyorum gerçekten.Yorumun için teşekkür ederim eklemek istiyorum birde çözüm kazanma peşinde olanlar var pek hoş değil insanlara çözüm için işaretlerseniz sevinirim demek youtube da yorum yapıpta beğeni beklemekten farksız gibi.A52s i 2.el alınabilir fiyatına göre fiyat performans cihazı olduğu için paylaştım ekran süresini.A55 abartılacak bir cihaz değil S serisi olsa neyse belki.

Ayrıca warzone mobile ile ilgili konu açmışssın reis onu gördüm. 1-2 gün önce warzone mobile indirdim test etmek için düşük grafik seçeneğinde kare hızı sınır yok seçtim ortalama 40 bazen ise 45-47 civarı fps leri görüyordum ama 40-45 ten aşağı pek düştüğünü hatırlamıyorum.Oyun içi veriyi indirirken ısındı baya ama oyun oynarken ısısı bi tık azaldı seninde belirttiğin gibi şarjı hızlı tüketiyor gibi öyle **bleep** ettim ama uzun soluklu oynamadım tabi.