cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A52s andorid 13 sorunu

(Topic created on: 12-18-2022 11:07 AM)
74 Views
ben006
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Geldiginden 3 gun sonra telefon cok isiniyor 10 dk pokemon go oynuyorum bu oyun savas oyunu geyil gezmen gerekir sagda solda ve radyo muzik dinlesemde ama en onemlisi sarta telefon acayip derece cok isiniyor telefon and 12 deken tik isinma olmuyordu ARALIK guncellemesi geldi hayla ayni sinirim bozmaya basladi TELEFONU sifirladim.. 

4 Comments
BuildOThief
Active Level 1
Galaxy A
telefonu sıfırlamanda bişi ifade etmeyebilir samsungun senin telefonuna özel çıkarttığı sürümlerin olduğu bir sitesi var sammobil gibi bişeydi ordan telefonuna bilgisayar aracılığı ile odin3 uygulamasıyla stock rom atabilir ve böylelikle eski versiyonunda hala keyifle telefonunu kullanabilirsin
0 Likes
BuildOThief
Active Level 1
Galaxy A
daha detaylı bilgi istiyorsan doğrudan mesajla bana yazabilirsin
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Cihazınız Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeni tavsiye ederim yazılımsal sorun varsa ya da donanımsal orada anlaşılır servis bilgisi için müşteri hizmetlerini ara. 4447711
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Ahmet universite okuyorum ve bulundugum ilde yok samsung servis kargolayip gondermem gerek telefon ustunden not aliyom odev yapiyorum uzaktan dersler var onlar olmasa dedigini ilk gun yapmis olurum sinavlar 27 ocqkta bitecek