cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A52s Pişmanlık

(Topic created on: 11-26-2022 03:25 PM)
104 Views
witcherx
Active Level 5
Options
Galaxy A

Bu telefonu aldığıma o kadar pişmanım ki kameralar tam bir hayal kırıklığı ve facia piksel piksel çekiyor ve sulu boya misali hep. Telefon yavaşlamaya başladı o akıcılık artık 120hzde bile yok eminim oneui 5.0 ile daha kötü olacaktır ısınma ve pilin çabuk bitme sorunu da eklenince telefondan aşırı soğudum bir daha Samsung mu tövbe asla almam aldırtmam

witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Nasıl yeni kamera taktılar ön kamera mı arka kamera mı değişti
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Arka kamera 64 mp kamera dediginiz olay benimde basima geldi yagli boya ve p.u.s lu cekerdi ana kamera hafif p.us lu idi dusuk isikta ozelikle yeni taktilar
0 Likes
tanyolu
Active Level 6
Galaxy A
Bencede a52s var bende de problem yok garantiye yolla bazen hatalı sürüm oluyor tekrardan yüklenmesi gerekiyor bende de vardı ama garantiye yolladım yazılım atıldı gönderildi ve düzgün çalışıyor ısınmıyor bile cihaz
witcherx
Active Level 5
Galaxy A
Garantiye yollasam başka telim yok işte ben satmayı düşünüyorum
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Yedek tel veriliyor tel yapilana kadar
justkiddingg
Active Level 6
Galaxy A
Ben de kullanıyorum ve aldığım güne lanet olsun o kadar pişmanım ki
witcherx
Active Level 5
Galaxy A

Telefoncularda 6bin veriyor biliyorlae sorunlu tel almak istemiyolar 11t alıcam üstüne 5bin koymam lazım

0 Likes
msA52s
Active Level 6
Galaxy A
Valla ben gayet memnunum. Şimdilik çok şikayetçi olduğum bir konu yok.
msA52s
Active Level 6
Galaxy A
Telefonu almaktan pişman olabilirsin eyvallah da. Böyle, "bir daha Samsung, Huawei, Xiaomi, Vivo vs. almam" sözleri bana saçma geliyor. Bazı telefonlar sorunlu olabiliyor, bunlar doğal. Apple'ın telefonlarının bazıları sorunlu olabiliyor. Sen Apple telefon alsan ve o telefon sorunlu çıksa bir daha Apple telefon almam mı diyeceksin, hiç mi 2. bir şans vermeyeceksin? Farklı markalardan aldığın bütün akıllı telefonlarda sorun çıkarsa tuşlu telefona geçiş yaparsın herhalde. 😄
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Bende de vardi dediginiz gibi kamera kalitesi kotuydu bide aşiri isinma vardi sonunda kurtulfmdum cihazdan sizde satabilirseniz satın bence
0 Likes